کد خبر: 234986 A

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت؛

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت از دستگیری یک متهم و کشف یک قلاده شیر در این شهرستان خبر داد‌.

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت از دستگیری یک متهم و کشف یک قلاده شیر در این شهرستان خبر داد‌.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، سرهنگ محمدصادق رستمی‌مرادی در این باره اظهار داشت‌: ماموران پاسگاه انتظامی در گنبد کوهدشت، حین گشت به یک دستگاه خودروی وانت نیسان مشکوک شده و آن را توقیف کردند‌.

وی افزود‌: در بازرسی از خودرو یک قلاده شیر زرد رنگ آسیایی کشف شد‌.

رستمی تصریح کرد‌: با بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد این شیر از شهر " خرم‌دره‌ " استان زنجان به شهرستان کوهدشت بارگیری شده بود که با هوشیاری پلیس این شهرستان کشف و همراه متهم تحویل مراجع قضایی شد.

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بروجرد
فرمانده انتظامی بروجرد از دستگیری ۹ سارق‌، معتاد پر‌خطر‌، فروشنده مواد مخدر و توقیف ۲۳ دستگاه وسیله نقلیه فاقد مدارک و پلاک مخدوش در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.

سرهنگ علی‌رضا دلیری در این رابطه گفت‌: ماموران انتظامی با همکاری پلیس‌های تخصصی، کلانتری و پاسگاه‌های این شهرستان طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را در بروجرد به مرحله اجرا گذاشتند.

وی افزود‌: ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و شناسایی اماکن آلوده تعداد ۹ نفر سارق‌، فروشنده مواد مخدر و معتاد پر خطر را دستگیر و تعداد ۷ دستگاه خودرو و ۱۶ دستگاه موتورسیکلت فاقد مدارک و پلاک مخدوش را توقیف کردند.

دلیری افزود: در این طرح مقادیری مواد مخدر‌، سیگار قاچاق و… کشف و همچنین در این طرخ ۲ نفر مالخر دستگیر و همگی متهمان راهی دادسرا شدند.

مرگ جوان ۳۰ ساله بر اثر گازگرفتگی

فرمانده انتظامی خرم‌آباد از مرگ یک پسر جوان ۳۰ ساله بر اثر گاز گرفتگی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین نجفی با اعلام این خبر گفت: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره گازگرفتگی در محله " دره‌گرم " خرم‌آباد، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۵ این شهرستان با واحدهای امدادی در محل حاضر شدند‌.

وی ادامه داد: ماموران با بررسی‌های صورت گرفته متوجه شدند یک پسر جوان ۳۰ ساله در حال استراحت بوده که به علت گاز گرفتگی بخاری داخل منزل‌شان در اثر استشمام گاز مونو اکسید کربن دچار خفگی شده و فوت کرده است.

نجفی گفت: از آن‌جایی که یکی از مهم‌ترین شیوه‌های مناسب برای مقابله با خطرات و حوادثگاز ترویج فرهنگ ایمنی است‌، با بالا بردن سطح آگاهی آحاد جامعه می‌توان از چنین حوادثتلخی جلوگیری کرد.

کشف یک تن گوشت غیرمجاز در دورود

فرمانده انتظامی شهرستان دورود ل از کشف یک تن گوشت فاقد مجوز در دو واحد قصابی خبر داد.

سرهنگ هدایت‌الله حسنوند گفت: در پی اطلاعاتی مبنی بر نگه‌داری گوشت غیر مجاز در دو واحد قصابی در دورود‌، موضوع در دستور کار ماموران اماکن عمومی و اداره دام‌پزشکی این شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: دو واحد قصابی شناسایی و در بازرسی آنان یک تن گوشت غیر‌مجاز کشف شد.

حسنوند با اشاره به این که در این خصوص ۳ نفر دستگیر شده‌اند گفت: متهمان همراه پروند به مراجع قضائی معرفی شدند.

استان زنجان ترویج فرهنگ دادسرا شیر فوت مرکز فوریت های پلیسی معتاد مواد مخدر نیسان وسیله نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر