کد خبر: 235737 A

مدیرکل اداره ثبت‌ احوال لرستان

مدیرکل اداره ثبت‌ احوال لرستان گفت: طرح اهدای شناسنامه به شهدا، ۱۱۰ شهید دانشجوی لرستانی را نیز در پی دارد.

مدیرکل اداره ثبت‌احوال لرستان گفت: طرح اهدای شناسنامه به شهدا، ۱۱۰ شهید دانشجوی لرستانی را نیز در پی دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، حسین میردریکوندی، مدیرکل ثبت احوال استان لرستان روز چهارشنبه، سوم دی‌ماه در جمع خبرنگاران در رابطه با برنامه‌های ثبت‌احوال لرستان برای هفته ثبت‌احوال گفت: با تشکیل جلسه هماهنگی هفته ثبت‌احوال در ۲۳ آذرماه بر خدمات‌رسانی و انجام فعالیت‌های کارکنان به‌نحو احسن تأکید داشتیم.

مدیرکل ثبت احوال لرستان از اهدای دومین و سومین شناسنامه هویتی به شهیدان سرلشگر شاه‌مراد نقدی و سرتیپ دوم اردشیر نقدی در منزل این دو شهید طی هفته ثبت احوال خبر داد.

وی با بیان اینکه‌ این هفته از چهارشنبه سوم دی‌ماه آغاز می‌شود، افزود: کار خود را با غبارروبی گلزار شهدا شروع کرده و پس‌ از آن دیدار با نماینده ولی‌ فقیه در لرستان، طرح شمیم خدمت در مصلی الغدیر، دیدار با خانواده شهدا و شورای ثبت وقایع حیاتی ادامه می‌دهیم.

مدیرکل اداره ثبت‌احوال لرستان در رابطه با شورای ثبت وقایع حیاتی عنوان کرد: مسئولان هر شهرستان ثبت وقایع ازدواج، طلاق، ولادت و فوت در شهرستان‌های استان ارائه می‌دهند که سبب می‌شود یکی از مهم‌ترین و دقیق‌ترین آمار باشد.

میر دریکوندی با بیان این‌که نخستین شناسنامه شهید در لرستان هفته گذشته به طلبه شهید علی‌عباس حسین‌پور اهدا شد، تصریح کرد: در این هفته دومین و سومین شناسنامه را به شهیدان سرلشگر شاه‌مراد نقدی و سرتیپ دوم اردشیر نقدی در منزل این دو شهید اهدا می‌کنیم.

وی بیان کرد: این طرح اهدای شناسنامه به شهدا، ۱۱۰ شهید دانشجوی لرستانی را نیز در پی دارد.

مدیرکل اداره ثبت‌ احوال لرستان گفت: در این هفته رونمایی از یک سند هویتی شهید و برگزاری ستاد اقامه نماز و اهدای جوایز را نیز داریم.

میردریکوندی در رابطه با عناوین هفته ثبت‌احوال بیان کرد: سوم دی‌ماه نخستین روز هفته ثبت‌ احوال با عنوان ثبت‌ احوال؛ مدیریت هویت در فضای مجازی، چهارم دی‌ماه روز ثبت‌ احوال، اعتقاد و صدور اسناد هویتی، پنجم دی‌ماه ثبت‌ احوال، نظام جامع شناسایی ایرانیان، ششم دی‌ماه ثبت‌ احوال رصد تحولات و آمار جمعیتی، هفتم دی‌ماه ثبت‌ احوال، تسهیل در ارائه خدمات هشتم دی‌ماه ثبت‌ احوال، حفظ هویت فرهنگی، نهم دی‌ماه ثبت‌ احوال، ثبت مهاجرت است.

ازدواج خانواده خدمات رسانی دی ماه طلاق فضای مجازی فوت مهاجرت نماینده ولی فقیه ثبت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر