کد خبر: 236088 A

از سوی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران؛

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نام ۲۱ بازیکن را برای حضور در جام ملت‌های آسیا معرفی کرده و علی‌رضا صفری‌بیرانوند و وحید امیری ۲ بازیکن لرستانی در جمع نفرات نهایی از لرستان هستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نام ۲۱ بازیکن را برای حضور در جام ملت‌های آسیا معرفی کرده و علیرضا صفری‌بیرانوند و وحید امیری ۲ بازیکن لرستانی در جمع نفرات نهایی از لرستان هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، کارلوس کروش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اسامی ۲۱ بازیکن فوتبال کشورمان را برای حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا اعلام کرده است که در میان آن‌ها نام وحید امیری و علیرضا بیرانوند وجود دارد.

اسامی دعوت شدگان به تیم ملی به این شرح است:

دروازه‌بان‌ها: علیرضا حقیقی، محسن فروزان، علیرضا بیرانوند

مدافعان: هاشم بیک‌زاده، رامین رضاییان، سید جلال حسینی، وریا غفوری، امیرحسین صادقی، مرتضی پورعلی گنجی، احسان حاج صفی

بازیکنان میانی: وحید امیری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، امید ابراهیمی، مسعود شجاعی

مهاجمان: اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش، خسرو حیدری، کریم انصاری فرد، رضا قوچان نژاد و سردار آزمون

نام دو بازیکن در آینده اعلام خواهد شد.

سرمربی تیم ملی بعد از اعلام این فهرست، گفت: در مقطع کنونی که ما عازم جام ملت های آسیا هستیم و بعد از به اتمام رسیدن اردوی افریقای جنوبی می خواهم مراتب قدررانی خود را از تک تک بازیکنان ابراز کنم که در این اردو انگیزه، روحیه و رفتار حرفه‌ای از خود نشان دادند و مطمئن هستم بازیکنانی که نام آن‌ها در این لیست نیست در آینده نزدیک فرصتی دوباره خواهند داشت.

بر این اساس بازیکنان دعوت شده باید ساعت ۱۶ روز جمعه با حضور در هتل آزادی خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کنند.

وحید امیری و علی رضا بیرانوند هم اکنون بازیکن تیم فوتبال نفت تهران در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشورمان هستند.

دعوت این دو بازیکن لرستانی در حالی است که استان لرستان سالهاست از داشتن تیم لیگ برتری در فوتبال کشور محرم هستند و با کم ترین امکانات و بستر موجود در لرستان توانسته اند شایستگی خود را اثبات و تیم ملی فوتبال دعوت شوند.

تیم ملی تیم ملی فوتبال تیم ملی فوتبال ایران جام ملت های آسیا رقابت های لیگ برتر سرمربی تیم ملی فوتبال کادر فنی تیم ملی محرم مسعود شجاعی نفت تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر