کد خبر: 239089 A

سرپرست شهرداری خرم آباد خبر داد:

با توجه به ساخت و سازهایی که در سطح شهر خرم آباد و در ارتفاع ساخته می شود و امکان وقوع حوادث، دو تشک نجات برای عملیات امدادگران آتش نشانی خریداری شد.

سرپرست شهرداری خرم آباد گفت: با توجه به ساخت و سازهایی که در سطح شهر خرم آباد و در ارتفاع ساخته می شود و امکان وقوع حوادث، دو تشک نجات برای عملیات امدادگران آتش نشانی خریداری شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، سیاوش سپهوند با اعلام مطلب فوق افزود: دو تشک نجات در ابعاد ۶ در ۴ و ۶ در ۸ متر و ارتفاع ۳ متر جهت حوادثو نجات شهروندان جهت سازمان آتشنشانی خریداری شده است.

سرپرست شهرداری خرم آباد افزود: با توجه به اینکه در سطح شهر خرم آباد شاهد ساخت و سازهای بلند مجتمع های مسکونی و تجاری هستیم و امکان وقوع حوادثنیز وجود دارد، حساسیت این موضوع باعثشد دو عدد تشک در ابعاد ۲۴ متر برای سقوط از ارتفاع ۹ الی ۱۵ متر و ۴۸ متر برای سقوط از ارتفاع ۱۵ الی ۳۰ متر خریداری شده است.

سپهوند در خصوص نحوه آماده سازی تشک ها در هنگام حوادثافزود: این دو تشک، مجهز به دو فن بزرگ ۲۴ ولتی است و حدود ۲ دقیقه تا برپا شدن آن زمان نیاز است.

سرپرست شهرداری خرم آباد با بیان اینکه تجهیز سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی از برنامه های مهم شهرداری است، گفت: بی شک سازمان آتش‌نشانی می بایست از جدیدترین و بهترین تجهیزات برخوردار باشد و در این راستا تلاش خواهیم کرد از نظر تجهیزات و برگزاری کلاس‌های آموزشی و آمادگی پرسنل گام‌های بلندی برداریم.

آتش نشانی امداد و نجات سازمان آتش نشانی شهرداری کلاس های آموزشی سرپرست عملیات خرم نجات تشک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر