کد خبر: 239102 A

فرمانده انتظامی دوره چگنی لرستان؛

فرمانده انتظامی دوره چگنی لرستان از توقیف یک دستگاه وانت نیسان و کشف ۵۰ کیسه آرد قاچاق در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی دوره چگنی لرستان از توقیف یک دستگاه وانت نیسان و کشف ۵۰ کیسه آرد قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، سرهنگ " یاراله عبدی " در جزئیات این خبر گفت: در اجرای طرح ارتقاءامنیت اجتماعی ماموران انتظامی پاسگاه تشکن دوره چگنی حین گشت در سه راهی تشکن به یک دستگاه وانت نیسان مظنون و آن را توقیف کردند.

وی اظهار داشت: در بازرسی از نیسان ۵۰ کیسه آرد فاقد مدارک گمرکی کشف و یک نفر نیز دستگیر شد.

توقیف محموله ۲ میلیاردی قاچاق در ازنا

فرمانده انتظامی ازنا لرستان از توقیف یک محموله ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیونی انواع کالا قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ " جودکی " در تشریح این خبر گفت: در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی ماموران این فرماندهی در محور ازنا - اراک یک دستگاه خاور را توقیف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خاور ۹۵ هزار و ۲۰۰ عدد انواع مواد محترقه، ۲ هزار و ۶۴۰ بسته تنباکوی میوه ای، ۵ هزار و ۷۶۰ ورق قرص کاکاویی، ‌ ۳۶ هزار عدد باطری قلمی، ۱۰۰ عدد صافی بنزین خودرو، ۲۳ هزار ثوب انواع پوشاک و مقادیری لوازم خودرو خارجی قاچاق فاقد مدارک گمرکی کشف و ضبط شد.

" جودکی " ارزش کالاهای مکشوفه را ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و خاطرنشان کرد: دو متهم در این رابطه نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

فردی که از طریق شبکه bitalk تلفن همراه خانمی آشنا شده و به عکس های خصوصی وی دسترسی پیدا کرده بود توسط پلیس شهرستان بروجرد لرستان شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ " دلیری " فرمانده انتظامی بروجرد گفت: در پی شکایت خانمی مبنی بر اینکه فردی ناشناسی از طریق شبکه bitalk تلفن همراه وی آشنا شده و به عکس های خصوصیش دسترسی پیدا کرده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

وی بیان داشت: با بررسی های تخصصی در فضای مجازی توسط تیم کارشناسی، متهم شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر و به همراه کلیه سیستم های مربوطه به این پلیس منتقل شد.

" دلیری " افزود: در بازجویی به عمل آمده، متهم دربرابر ادله پلیس چاره ای جزء بیان حقیقت نداشت و قصد خود را از این کار سوء استفاده و اخاذی از افرادساده لوح عنوان کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم که دارای ۷ فقره سابقه سرقت و اعتیاد به مواد مخدر می باشد با قرار صادره روانه زندان شد.

اعتیاد تلفن همراه دستور کار پلیس زندان شناسایی و دستگیر قاچاق کارشناسی کشف و ضبط مواد مخدر نیسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر