کد خبر: 241811 A

سرپرست دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان لرستان؛

پلیس لرستان رتبه برتر کشوری را براساس فعالیت‌های پژوهشی مراکز و دفاتر تحقیقات کاربردی ستادی و استانی ناجا در حوزه خبر کسب کرده است.

سرپرست دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان لرستان گفت: پلیس لرستان رتبه برتر کشوری را براساس فعالیت‌های پژوهشی مراکز و دفاتر تحقیقات کاربردی ستادی و استانی ناجا در حوزه خبر کسب کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‎آباد، مهدی صاحب ساده کار، ظهر امروز در دیدار با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان اظهار کرد: در دنیای امروز سازمانی موفق است که دارای راهبرد مبتنی بر تدبیر، برنامه‌ریزی، تجزیه و تحلیل عوامل محیطی باشد.

این مسئول ادامه داد: در جهت تحقق این اصل راهبردی و استفاده حداکثری از سازمان‌های تاثیر گذار در حوزه برقراری امنیت و ارتقای احساس امنیت دفتر تحقیقات کاربردی پلیس لرستان موفق به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان شد.

سرپرست دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان لرستان گفت: در دنیای امروز سازمانی موفق است که دارای راهبرد مبتنی بر تدبیر، برنامه‌ریزی، تجزیه و تحلیل عوامل محیطی باشد.

در ادامه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پلیس استان در برقراری امنیت شهروندان به خصوص در بحثکاهش آسیب‌های اجتماعی و امنیتی عنوان داشت: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با دارا بودن مراکز علمی و امکانات تحقیقاتی و پژوهشی مناسب(مراکز تحقیقاتی، دانشگاه علمی کاربردی) ظرفیت بسیار خوبی جهت تعامل و مشارکت علمی با ناجا است.

محمدتقی شاکرمی افزود: با انعقاد این تفاهم نامه می‌توان اقدامات شایسته‌ای در تحقق رویکرد علمی پلیس استان در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، امنیتی و انجام طرح‌های مشترک در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی در حوزه جوانان، خانواده، مدارس، شبکه‌های اجتماعی نوظهور و احساس امنیت به انجام رساند.


*رتبه‌های برتر خبری رده‌های تحقیقاتی ناجا اعلام شد

مرکز اسناد و ترویج دانش سازمان تحقیقات و مطالعات ناجا رتبه‌های برتر خبری را براساس فعالیت‌های پژوهشی مراکز و دفاتر تحقیقات کاربردی ستادی و استانی ناجا معرفی کرد. سرپرست دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان لرستان گفت: براساس اعلام سازمان تحقیقات و مطالعات ناجا دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان لرستان رتبه برتر کشوری را براساس فعالیت‌های پژوهشی مراکز و دفاتر تحقیقات کاربردی ستادی و استانی ناجا در حوزه خبر کسب کرده است.

آسیب های اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم خانواده شبکه های اجتماعی استان لرستان تحقیقات پلیس حوزه کاربردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر