کد خبر: 241823 A

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان؛

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان از تامین برق منطقه گردشگری شیرز شهرستان کوهدشت خبر داد.

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان از تامین برق منطقه گردشگری شیرز شهرستان کوهدشت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان، محمد بحرینی در این رابطه اظهار داشت: در پی سفر هوشنگ بازوند استاندار لرستان به منطقه گردشگری «شیرز» و روستاهای اولادقباد و همیان برای بررسی وضعیت تامین برق مناطق یاد شده بود مصوباتی پیش بینی و اجرا شد.

وی با بیان اینکه شبکه های برق این مناطق در مسیری طولانی و صعب العبور قرار گرفته و در فصل زمستان به علت وضعیت جوی ناپایدار در شرایط بحرانی به سر می بردند، گفت: در این راستا رفع مشکل برق این مناطق از سوی شرکت توزیع برق استان در دستور کار قرار گرفت.

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان افزود: طول شبکه یاد شده بیش از ۲۰۰ کیلومتر بوده که نقاط مشکل ساز آن با برنامه ریزی لازم مورد بررسی و کار کارشناسی قرار گرفت.

بحرینی افزود: براساس تدابیری که برای رفع مشکل این مناطق اتخاذ شد حدود ۱۸۰ کیلومتر ازشبکه یاد شده به‌طور کامل اصلاح و بهینه سازی شد.

وی یادآور شد: در راستای رسیدگی سریع و رفع دغدغه استاندار ۱۴ اکیپ اجرایی به تعداد ۶۶ نفر به میزان هزار و ۳۲۰ نفر ساعت کار در سطح استان در قالب طرح تعالی خدمت بطور همزمان عملیات اجرایی این پروژه را شروع و به مدت دو روز و به صورت کار مداوم موفق به اصلاح و تعمیر کامل این شبکه شدند.

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان هزینه صرف شده برای اجرای این پروژه را ۴۰ میلیون تومان عنوان کرد.

بنابر این گزارش دره باستانی «شیرز» در ۴۵ کیلومتری شمال شرق کوهدشت و بر سر راه رودخانه سیمره واقع شده است.

این دره حیرت انگیز که اخیرا در فهرست آثار طبیعی ملی نیز ثبت شده است با جاذبه های گردشگری بکر و شگفت انگیز و سرچشمه ها و آبشارها و درختان وحشی پر میوه اش آماده است تا به یکی از گردشگاههای زیبای غرب کشور تبدیل شود.

باستانی برق جاذبه های گردشگری روابط عمومی زمستان ساعت کار کارشناسی گردشگری منطقه توزیع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر