کد خبر: 243982 A

فرمانده انتظامی دورود لرستان؛

فرمانده انتظامی دورود لرستان از دستگیری ۴۴ سارق، تحت تعقیب، مظنون و معتاد پرخطر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی دورود لرستان از دستگیری ۴۴ سارق، تحت تعقیب، مظنون و معتاد پرخطر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، سرهنگ " هدایت اله حسنوند " در تشریح این خبر گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف پاسخگویی به مطالبات مردمی و برقراری نظم و امنیت در سطح این شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در این طرح ۴ نفر سارق سیم برق و محتویات داخل خودرو دستگیر و بیش از ۶۰ متر کابل برق، ۱۰ باطری خودرو و مقادیری وسائل ساختمان¬های نیمه کاره از منازل آنان کشف و ضبط شد.

وی افزود: در این طرح ماموران موفق به دستگیری ۴۴ سارق، تحت تعقیب، مظنون و معتاد پرخطرشدند.

" حسنوند " اظهار داشت: همچنین ۵ واحد قلیان¬سرا فاقد مجوز که تبدیل به پاتوقی برای اراذل و اوباش شده بود پلمپ و بیش از ۶۰ عدد قلیان جمع¬آوری شد.


کشف ۲۰ کیلو گرم مواد پیش ساز در لرستان

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان لرستان از کشف ۲۰ کیلو گرم مواد پیش ساز شیشه در منزلی در خرم آباد خبر داد.

سرهنگ " الماسیان " در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس اطلاعات استان با اطلاع از اینکه یک سوداگر مرگ با راه اندازی کارگاهی اقدام به تولید و ساخت گسترده مواد صنعتی می نمایند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از بررسی موضوع با کارهای اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت شبانه روزی با هماهنگی لازم موفق به شناسائی کارگاه مورد نظر شدند.

" الماسیان " با اشاره به اینکه، متهم در منزل حضور نداشت، تصریح کرد: در بازرسی از منزل وی مقدار ۲۰ کیلو گرم مواد پیش ساز شیشه کشف و صبط شد.

اراذل و اوباش برق رئیس پلیس شبانه روزی قلیان کشف و ضبط ماموران پلیس مرگ معتاد نظم و امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر