کد خبر: 246499 A

بخشدار جدید معمولان از توابع شهرستان پلدختر، طی مراسمی با حضور مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری لرستان، امام جمعه، فرماندار پلدختر و جمعی از مسوولان محلی معرفی و منصوب شد.

بخشدار جدید معمولان از توابع شهرستان پلدختر، طی مراسمی با حضور مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری لرستان، امام جمعه، فرماندار پلدختر و جمعی از مسوولان محلی معرفی و منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری لرستان در این مراسم که روز یک شنبه در بخشداری معمولان برگزار شد، گفت: عزت، عظمت، اقتدار، امنیت و آرامش امروز ایران را مرهون ایثارگری و جانفشانی شهدا و ایثارگران است.

«جعفر طولابی» افزود: ایران اسلامی در ۳۶ سال گذشته به دستاوردهای بزرگی دست یافته است که باید این دستاورد‌ها در همه ابعاد برای نسل جوان تبیین و بازگو شود.

وی گفت: تدبیر و امید محور اصلی و اساسی فعالیت‌های دولت دکتر روحانی است و اعتدال، صداقت در اعمال و رفتار، عقلانیت و تدبیر در تصمیم گیری‌ها، تعامل به همه گروه‌ها، ایجاد نشاط سیاسی در جامعه، قانون مداری، پرهیز از جنجال‌های سیاسی، توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری، مولفه‌های سیاست دولت تدبیر و امید هستند.

«طولابی» افزود: مهم‌ترین و بالا‌ترین شأن مسوولان، خدمت به مردم است و مسوولان در هر مقامی باید تمامی توان و ظرفیت خود را جهت خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم بکار گیرند.

مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری لرستان، فلسفه وجودی مسوولان، را خدمتگزاری به مردم دانست و افزود: مردم به تعبیر حضرت امام خمینی(ره) ولی نعمت ما هستند و مسوولان در مقام خدمتگزار باید برای رفع مشکلات مردم توان خود را در طبق اخلاص قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید با بهره‌گیری از پشتوانه عظیم مردمی تمام تلاش خود را برای شاد زیستن مردم و برطرف کردن موانع معیشتی آن‌ها به‌کار گرفته گفت: انتظار داریم همه به دستگاه‌های اجرایی کمک کنند تا آن‌ها بتوانند صادقانه در این راه گام بردارند.

«طولابی» با تجلیل از خدمات «صمد چراغی‌پور»، بخشدار سابق معمولان، افزود: وی در مدت مسوولیت از هیچ کوششی برای پیگیری امور و حل مشکلات مردم و این بخش دریغ نکرده است.

فرماندار پلدختر گفت: بی‌شک پذیرش مسوولیت در دولت تدبیر و امید که با حماسه سیاسی، کارش را آغاز کرد و با پشتوانه عظیم مردمی، تحقق عدالت و کرامت انسانی را سرلوحه کارش قرار داده افتخار بزرگی برای خدمت به مردم است.

«قدرت اله ترابی‌نژاد» با بیان اینکه شهرستان پلدختر دارای فرصت‌ها و ظرفیت‌های زیادی در همه زمینه‌هاست، اظهار امیدواری کرد: بخش معمولان و در مجموع شهرستان پلدختر، دارای قابلیت‌ها و پتانسیل‌های ارزشمندی است که همه باید برای رشد و توسعه این شهرستان اهتمام ورزیم و با حمایت شما مردم خونگرم و ولایت‌مدار و مسوولان بخش معمولان بتوانیم از فرصت‌ها به نحو احسن برای ایجاد رفاه بهره ببریم و کاستی‌ها را به حداقل برسانیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان پلدختر از مسوولان خواست برای خدمت بیشتر به مردم و جذب اعتبارات تخصیص داده شده برای توسعه مناطق روستایی و شهری تلاش کنند.

«ترابی‌نژاد» افزود: وحدت، برادری را سرلوحه کار خود قرار دهیم و با تعامل و همکاری و مساعدت در بخش‌های مختلف باری از دوش مردم برداریم.

امام جمعه معمولان اهانت نشریه موهن فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم را محکوم کرد و گفت: این حرکت سخیف نشانه ضعف و زبونی استکبار است و تجربه ثابت کرده است که هرگاه استکبار به مقدسات ما توهین کرده، توجه و عشق مردم به آن مقدسات بیشتر شده است.

حجت الاسلام «مهدی عابدینی» افزود: اصلی مهم‌تر از خدمت رسانی به مردم در حوزه مسوولیت و مسوولیت پذیری وجود ندارد و مهم‌ترین اصل و محور برای مسئولیت پذیری در نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمتگزاری بی‌منت و صادقانه و نوکری برای مردم با هدف جلب رضایت خداوند است.

مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری لرستان از خدمات «صمد چراغی‌پور» بخشدار سابق بخش معمولان که حدود ۵۰ ماه در این پست به خدمت مشغول بود قدردانی کرد و «عباس محمودی» به عنوان بخشدار جدید بخش معمولان معرفی شد.

بخشدار جدید بخش معمولان از پرسنل آموزش و پرورش این بخش و بومی منطقه با ۲۵ سال سابقه و دارای سابقه تدریس در مدارس و معاون آموزش و پرورش معمولان است.

پلدختر –خبرگزاری ایلنا - احسان مهرابی

استکبار امام جمعه پیامبر اکرم جامعه خدمت رسانی به مردم دولت فرماندار مقام معظم رهبری نسل جوان نظام مقدس جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر