کد خبر: 246523 A

مجمع انتخابات رئیس هیأت تیر‌اندازی با کمان استان لرستان با حضور اعضا و مسولان فدراسیون برگزار شد.

مجمع انتخابات رئیس هیأت تیر‌اندازی با کمان استان لرستان با حضور اعضا و مسولان فدراسیون برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، این مجمع با حضور احمد صاحبی، دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان کشور، علی‌یاور عزیزپورفرد، مدیر انتخاب رئیس هیأت تیراندازی با کمان لرستان کل ورزش و جوانان لرستان، ضرغام علیجانی، معاونت امور توسعه ورزش اداره کل، مجید زهره‌ای، مسوول حراست اداره کل و دیگر اعضای مجمع در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان لرستان برگزار شد.

در این جلسه مدیر کل ورزش و جوانان لرستان، گفت: برای توسعه ورزش، هیات‌های ورزشی اهمیت بالایی دارند و باید با برنامه‌ریزی و هم‌فکری در جهت توسعه تلاش کنند.

علی‌یاور عزیزپور اظهار کرد: متاسفانه بیشتر هیات‌های ورزشی استان، جایگاه مطلوبی نسبت به سایر استان‌ها ندارند و عموماً در بین ردهٔ ۲۰ تا ۳۰ استان‌های کشور قرار گرفته‌اند.

وی عنوان کرد: ورزش لرستان، پتانسیل بالایی دارد و نباید به این عنوان‌های فعلی بسنده کند، چرا که قرار گرفتن هیات‌های ورزشی لرستان در مکان‌های آخر اصلاً شایسته ورزش سرشار از استعداد این دیار نیست.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان عنوان کرد: ما در استان کمتر توسعه یافته‌ای قرار گرفته‌ایم، اما باید بیشتر تلاش کنیم تا به حد مطلوبی برسیم.

در پایان رای‌گیری انتخابات مجمع انجام شد، «احمد رستمیان» از بازیکنان سابق این رشته ورزشی با کسب ۱۰ رأی از مجموع ۱۲ رأی برای مدت ۴ سال به عنوان رییس هیات تیر‌اندازی با کمان لرستان انتخاب شد.

قابل ذکر است از ۹ بهمن ۱۳۹۲ احمد دالوند، فرماندار سابق چگنی، به عنوان سرپرست هیأت تیر و کمان لرستان جایگزین مجید عباس‌پور شد و وی پس از گرفتن حکم سرپرستی، احمد رستمیان را به عنوان سرپرست هیأت تیر و کمان شهرستان خرم‌آباد منصوب کرد.

اداره کل ورزش و جوانان استان های کشور انتخابات تیراندازی زهره سالن اجتماعات فدراسیون تیراندازی فرماندار ورزش و جوانان لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر