کد خبر: 253458 A

طی حکم صادره از سوی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران،

طی حکم صادره از سوی مهندس کاظم ابراهیمی‌صدرآبادی، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران، " هومان محمودی " به عنوان مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان منصوب شد.

طی حکم صادره از سوی مهندس کاظم ابراهیمی‌صدرآبادی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران، «هومان محمودی» به عنوان مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، محمودی پیش از این مدیر عامل شرکت‌های مخابرات استان‌های کهکیلویه و بویر احمد(۱۳۸۵ تا ۱۳۸۷) ‌، مرکزی(۱۳۸۸ تا ۱۳۹۱) و فارس(۱۳۹۲ و ۱۳۹۳) بوده است. وی لرتبار و متولد ۱۳۴۸ در مهرسنجان ممسنی است که سال ۱۳۷۴ مدرک کار‌شناسی خود را از دانشگاه صنعتی شیراز در رشته برق - الکترونیک گرفته و بلافاصله در ۲۳ بهمن‌‌ همان سال به استخدام شرکت مخابرات درآمد.

محمودی شهریور ۱۳۸۸ نیز از دانشگاه مجازی شیراز مدرک کار‌شناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات IT دریافت کرده است.

وی تا ۱۲ دی‌ماه ۱۳۹۳ مدیر عامل شرکت مخابرات استان فارس بود که به دلیل اختلاف نظر در همکاری با سید محمد احمدی استاندار این استان، از سمت خود کنار رفت.

محمودی اینک به عنوان مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان جای‌گزین مهندس «مسیب قبادیان» یکی از مدیران بومی لرستان شد که از ۸ آذر ۱۳۸۹ تا کنون حدود ۴ سال و ۳ ماه عهده‌دار این سمت بود.

مراسم معارفه محمودی ظرف هفته آتی برگزار می‌شود.
قاب

ل ذکر است مهندس قبادیان که قبلاً رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان بود همچنان به عنوان رئیس هیأت مدیره شرکت مخابرات لرستان در سمت خود باقی است و مهندس محمودی به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت معرفی شده است.

استان فارس الکترونیک ایران برق دی ماه شرکت مخابرات فناوری اطلاعات مخابرات مدیر عامل شرکت معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر