کد خبر: 253816 A

با حضور فرماندار خرم‌آباد، شهردار خرم‌آبادنماینده مردم خرم آباد و جمعی از مسئولان استان لرستان نخستین ناحیه شهرداری خرم‌آباد در منطقه میدان تیر این شهرستان افتتاح شد.

با حضور فرماندار خرم‌آباد، شهردار خرم‌آبادنماینده مردم خرم آباد و جمعی از مسئولان استان لرستان نخستین ناحیه شهرداری خرم‌آباد در منطقه میدان تیر این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‌آباد، شهردار خرم‌آباد صبح امروز در مراسم افتتاح نخستین ناحیه شهرداری این شهرستان که تحت عنوان ناحیه ۷ منطقه ۲ خرم‌آباد برگزار شد، گفت: شهر خرم‌آباد دارای وسعت بسیار زیادی است که روستاهای چسبیده به این شهر نیز از خدمات شهری برخوردار هستند و انتظار ما از مسئولان استانداری این است که مشکل این روستاها را حل و فصل کنند.

یحیی عیدی بیرانوند اظهار کرد: هدف از ایجاد نواحی شهرداری خرم‌آباد آگاهی و شناخت هر چه بیشتر نیروهای شهرداری نسبت به نارسایی‌های مناطق است.

وی یکی دیگر از اهداف تشکیل این نواحی‌ها را برنامه‌ریزی دقیق‌تر جهت ارائه خدمات به شهروندان عنوان کرد و اظهار داشت: امکان وصول بهتر درآمد، دسترسی آسان ارباب رجوع برای خدمت بیشتر، تغییر رویکرد نیروهای متراکم در بدنه شهرداری، تقسیم کار، استفاده از توان ساکنان مناطق و برای عدالت خدمات شهری این مناطق ایجاد شده‌اند.

شهردار خرم‌آباد خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی نواحی شهرداری خرم‌آباد این شهرداری صاحب متولی می‌شود.

عیدی بیرانوند تصریح کرد: بر اساس آمار سال ۸۵ جمعیت منطقه میدان تیر و فلک‌الدین ۲۱ هزار نفر جمعیت داشته و ۳۲۶ هکتار مساحت جغرافیایی آنها است.

این مسئول تصریح کرد: در حال حاضر جمعیت این دو منطقه به بیش از ۳۶ هزار نفر رسیده و تشکیل ناحیه ۷ می‌تواند در راستای خدمات‌دهی بیشتر به این مناطق تلاش کند زیرا این منطقه دارای مردمانی خوب و متدین هستند که نیازمند به خدمت بیشتری هستند.

شهردار خرم‌آباد گفت: با راه‌اندازی مجتمع مسکونی ۱۲۰۰ واحدی کوی ارتش در این منطقه باید خدمات بیشتری ارائه شود.

عیدی بیرانوند یادآور شد: ما در سال آینده تلاش می‌کنیم که یک چهارم از معابر سطح شهرستان خرم‌آباد را آسفالت کنیم. لازم به ذکر است در این مراسم محمدمیرزا ولی‌پور به عنوان سرپرست شهرداری ناحیه ۷ منطقه ۲ خرم‌آباد انتخاب شد.

درآمد شهرداری عیدی فرماندار منطقه افتتاح میدان خرم ناحیه تیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر