کد خبر: 253817 A

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی خبر داد

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال اعتبارات استان لرستان نسبت به گذشته ۳۰۰ درصد افزایش داشته است.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال اعتبارات استان لرستان نسبت به گذشته ۳۰۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرنکار ایلنا از خرم‌آباد، ایرج عبدی صبح امروز در مراسم افتتاحیه نخستین نواحی شهری شهرداری خرم‌آباد ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان شهرداری به خاطر این کار اظهار کرد: ما در مجلس یک قانونی به نام ماده ۱۸۰ داریم که قبل از اینکه بودجه اختصاص یابد آن را تغییر داده‌ایم و پیش‌بینی کرده‌ایم که ۳ درصد اعتبارات باید برای مناطق محروم اختصاص یابد از این رو انتظار ما از شهردار خرم‌آباد این است که سهم مناطق محروم را در بودجه خود ببیند.

وی عنوان داشت: توجه به مناطق محروم همانطور که امام راحل و مقام معظم رهبری در این زمینه تأکید داشته‌اند یک وظیفه سنگینی است. عبدی یادآور شد: ما باید برای مناطق محروم تلاش کنیم و هر آنچه که از دست ما بر می‌آید برای این مناطق انجام دهیم.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس گفت: علیرغم تحریم‌های ظالمانه علیه این کشور اما طی ۲ سال گذشته شاهد ساخت و سازهای بسیار خوبی در سطح کشور و به خصوص استان لرستان بوده‌ایم.

عبدی افزود: امروز در سطح استان لرستان پروژه‌های خوبی نظیر آزادراه، راه‌آهن، توسعه فرودگاه، راه‌اندازی کشت و صنعت و… در دست اجرا است.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: امسال اعتبارات استان لرستان نسبت به گذشته ۳۰۰ درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر و شهرداری‌ها می‌تواند نزدیک‌ترین ارتباط را با مردم داشته باشند عنوان کرد: مسئولان شورای شهر و شهرداری‌ها باید کارهایی را که انجام می‌دهند به مردم اطلاع‌رسانی کنند تا باعثافزایش اعتماد مردم به مسئولان شود.

عبدی خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها باید تلاش کنند که مردم را در کارهای خود مشارکت دهند زیرا مشارکت مردم باعثمی‌شود کاهش هزینه‌ها را در بر داشته باشد. وی افزود: ما به عنوان نمایندگان مجلس نیز تلاش می‌کنیم که اعتبارات بیشتری در اختیار استان قرار گیرد.

امام راحل و مقام معظم رهبری بودجه راه آهن شورای شهر شهرداری صنعت فرودگاه کاهش هزینه مجلس شورای اسلامی نمایندگان مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر