کد خبر: 320839 A

در دانشگاه لرستان

ایلنا: نشست روابط عمومی‌های دانشگاه‌های منطقه 5 کشور به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، فتاحی دبیر روابط عمومی‌های دانشگاههای منطقه ۵ کشور امروز در نشست مسئولان و کار‌شناسان روابط عمومی‌های دانشگاههای و مسئولان پارک‌های علم و فناوری این منطقه گفت: ارتقاء جایگاه روابط عمومی‌ها در دانشگاه‌ها و تقویت وب سایت‌های اطلاع رسانی از جمله اولویت‌های پیش روی روابط عمومی دانشگاههای منطقه ۵ است.

وی با بیان اینکه ضرورت دارد که روابط عمومی‌ها با به روز کردن سایت‌های اطلاع رسانی آخرین اطلاعات و اخبار دانشگاه را در اختیار رسانه‌ها قرار دهند افزود: روابط عمومی‌ها باید به جایگاه و نقش خبرنگاران در اطلاع رسانی اخبار دانشگاه اهمیت بدهند؛ چرا که این قشر بدن هیچ چشمداشتی در این امر تلاش می‌کنند.

دبیر روابط عمومی‌های دانشگاههای منطقه ۵ کشور گفت: به روز رسانی وب‌سایت‌های دانشگاه باید به گونه‌ای باشد که اخبار دانشگاه به موقع در اختیار رسانه‌ها قرار بگیرند.

فتاحی تقویت رویه انسجام بخشی به فعالیت‌های روابط عمومی، فراهم کردن زمینه فعالیت‌های تخصصی و حرفه‌ای و انتشار اخبار دانشگاه‌ها در شبکه‌های اجتماعی و مجازی را از جمله راهکارهای بهبود فعالیت روابط عمومی‌ها دانست ادامه داد: ارتقاء جایگاه روابط عمومی منوط به این است که اعتماد روسای دانشگاه‌ها را به خود جلب کنند.

رئیس دانشگاه لرستان نیز در این نشست از روابط عمومی‌ها به عنوان پایگاه اطلاعاتی بین سازمان‌ها و جامعه نام برد و بیان کرد: در واقع با کمک روابط عمومی باید سازمان را به جامعه معرفی کنیم.

خسرو عزیزی افزود: عملکرد دانشگاه‌ها در تمام مسائل باید در روابط عمومی مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرند.

 

روابط عمومی شبکه های اجتماعی علم و فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر