کد خبر: 327426 A

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان

ایلنا: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان از افتتاح چهار هزار و ۷۰۰ متر مربع فضای آموزشی توسط بنیاد برکت همزمان با دهه فجر در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم‌آباد، محمد چگنی در جمع خبرنگاران بهره‌برداری از 14 مدرسه در مناطق محروم در لرستان همزمان با دهه فجر امسال گفت: براساس موافقت‌نامه‌ای با بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام تا پایان امسال سه پروژه‌ مدرسه‌سازی با 15 کلاس درس در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته‌ لرستان اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه تاکنون به همت بنیاد برکت بالغ بر 8 پروژه در این استان عملیاتی شده است و با اجرای این پروژه‌ها 42 کلاس درس در اختیار دانش‌آموزان در مساحتی بالغ بر حدود 5216 متر مربع، قرار گرفته است،افزود: پیش‌بینی می‌شود در بهمن‎ماه امسال هم‌زمان با ایام دهه‌ فجر انقلاب اسلامی، بالغ بر 14 پروژه‌ مدرسه‌سازی در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته‌ استان از سوی بنیاد برکت، آماده‌ بهره‌برداری شود. این تعداد مدرسه با 45 کلاس درس در زیربنایی بالغ بر 4793 متر مربع، دانش‌آموزان را تحت پوشش قرار خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر مدارس موجود، در شهریورماه امسال نیز هم‌زمان با هفته‌ دولت، بالغ بر7 پروژه‌ مدرسه‌سازی با 33 کلاس درس به بهره‌برداری رسید،اظهار داشت:از این میزان پروژه 3 مدرسه‌ سه کلاسه در مهرماه به مناسبت آغاز سال‎تحصیلی جدید افتتاح و در مساحتی معادل 353 متر مربع در اختیار دانش‌آموزان استان قرار گرفت.

بنیادبرکت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر