کد خبر: 327432 A

ایلنا: در راستای آماده‌سازی ستادهای انتخاباتی در راستای برگزاری باشکوه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری جلسه مشترکی بین ستاد انتخابات لرستان و ستاد انتخابات شهرستان بروجرد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم‌آباد، سید سعید شاهرخی در جلسه‌ای که در فرمانداری بروجرد  برگزار شد، وضعیت  ستاد انتخابات این شهرستان را مورد ارزیابی و بررسی قرار داد.

در ابتدای این جلسه، پورقاسمیان فرماندار شهرستان بروجرد در سخنانی به تبیین و تشریح وضعیت ستاد انتخابات شهرستان و اقدامات صورت پذیرفته در راستای برگزاری باشکوه انتخاباتی سالم و پر شور پرداخت و گفت: اقدامات اولیه و برنامه‌ریزی‌های مناسبی در این حوزه صورت گرفته است.

سید سعید شاهرخی رئیس ستاد انتخابات استان درسخنانی با تقدیر از اقدامات صورت پذیرفته در ستاد انتخابات شهرستان بروجرد، افزود: فرمانداران مسئولیت برگزاری انتخابات در شهرستانها را عهده‌دار هستند و می‌بایست با رعایت مر قانون زمینه برگزاری انتخاباتی پویا، بانشاط و به دور از هرگونه گرایش و جانبداری را در حوزه‌های انتخاباتی فراهم کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار با اشاره به اطمینان بخشی به مردم در راستای تأثیرگذاری رأی آنها، تصریح کرد: این مهم زمانی میسر می‌شود که زمینه حضور همه سلیقه‌ها و گروه‌های سیاسی در انتخابات فراهم شود که ما به عنوان مجریان و ناظران انتخابات در این راستا باید اصل بی‌طرفی خود را رعایت کنیم تا مردم نیز با اطمینان خاطر انتخاباتی پر شور و حماسی را رقم زنند.

انتخابات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر