کد خبر: 333295 A

استاندار لرستان

استاندار لرستان گفت: ۲۳ واحد تولیدی استان لرستان در تملک بانک ملی قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هوشنگ بازوند شامگاه شنبه در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان اظهار داشت:برخی واحدهای تولیدی لرستان در تملک بانک های استان قرار دارند و  در حال حاضر حدود ۲۳ واحد تولیدی استان در تملک بانک ملی بوده که می طلبد این بانک اقدامات لازم برای رفع مشکلات این واحدها را به شکل های مختلفی را انجام دهد.

وی با تاکید بر لزوم رفع مشکلات واحدهای تولیدی از سوی دستگاههای اجرایی مختلف اظهار داشت: در این راستا می طلبد که همه مدیران و بانکها تمام توان خود را برای رفع این مشکلات به کار گیرند.

استاندار لرستان افزود: همکاری بانک‌های استان برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی الزامی است.

وی عنوان کرد: بانک‌های استان باید همکاری جدی تری در این زمینه داشته باشند تا زمینه رونق بخش اقتصادی استان و همچنین بخش خصوصی فراهم شود.

بازوند  با بیان اینکه در این جلسه مشکلات ۱۱ واحد تولیدی استان مورد بررسی قرار گرفت تصریح کرد: همچنین مقرر شد که تسهیلات لازم به این واحدها برای رفع مشکلات آنها از سوی بانکها پرداخت شود.

وی همچنین بر لزوم رفع مشکلات واحدهای تعاونی در سطح استان تاکید کرد و گفت: باید برنامه ریزی لازم برای رفع موانع تولید در تعاونی ها و همچنین افزایش بهره وری آنها صورت گیرد.

استاندار لرستان افزود: در این جلسه مشکلات چند واحد تعاونی استان مانند  تعاونی صنوف آلاینده کوهدشت، تعاونی فرش دستبافت میخک سلسله، طرح تاکسی سرویس پیروزی سلسله، تعاونی ارغوان چوب چرم سلسله، شرکت تعاونی روستایی فرش دستبافت دورود، تعاونی شایان رنگ خرم آباد، تعاونی زاگرس دارو لرها بررسی و راهکارهای رفع موانع و مشکلات آنها مورد تصویب قرار گرفت.

تاکسی دارو مشکلات واحدهای تولیدی برنامه ریزی شرکت تعاونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر