کد خبر: 334807 A

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان:

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان گفت : 159 واحد تولیدی به ارزش ریالی ۲2 هزار و 240 میلیارد ریال در شهرک های صنعتی لرستان تعطیل یا راکد هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، فرزاد محمدی شامگاه شنبه در جلسه ستاد تسهیل واحدهای تولیدی استان لرستان اظهار داشت: به واسطه تعطیلی این واحدهای تولیدی در شهرکهای صنعتی لرستان بیش از دو هزار و ۹۳۴ فرصت شغلی در استان از دست رفته است.

وی افزود: قرارداد ایجاد ۱۵۹ واحد تولیدی در شهرک‌ها منعقد شده که از این تعداد واحد ۹۳ واحد به صورت ۱۰۰ درصد تعطیل هستند.

محمدی تصریح کرد: همچنین ۲۰ مورد از این واحدهای راکد در حد قرار داد زمین، پنج مورد در حد فونداسیون و دیوار کشی و ۴۱ مورد نیز در حد نصب سوله و ماشین آلات باقی مانده اند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان با بیان اینکه در قالب این ۱۵۹ واحد راکد بیش از ۵۹ هکتار زمین مورد استفاده قرار گرفته شده است بیان داشت: میزان سوله های خالی در قالب این واحدهای راکد نیز ۱۷ هکتار است.

محمدی افزود: تعداد فرصت های شغلی که به واسطه تعطیلی و راکد بودن آنها در استان از دست رفته بیش از دو هزار و ۹۳۴ مورد بوده است.

وی همچنین میزان انرژی از دست رفته به واسطه راکد بودن این واحدها در استان را ۸۷۰ هزار متر مکعب آب و ۳۳۹ مگاوات برق اعلام کرد و گفت: همچنین در حال حاضر ۲۲۳ واحد تولیدی در شهرکهای استان وجود دارد که پایین تر از ظرفیت اسمی خود تولید می کنند.

انرژی برق زمین مدیر عامل شرکت لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر