کد خبر: 335149 A

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات لرستان:

رییس هیات نظارت بر انتخابات استان لرستان گفت: رسیدگی به صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی تنها در چارچوب قانون و بدون در نظر گرفتن گرایش سیاسی انجام می شود.

به گزارش ایلنا در خرم آباد، تیمور سپهوند در همایش توجیهی انتخاباتی مدیران وکارکنان حراست دستگاه‌های اجرایی استان در خرم‌آباد افزود: بررسی صلاحیت افراد برای حضور در عرصه انتخابات در مراحل هیات‌اجرایی، هیات‌نظارت، هیات مرکزی نظارت و شورای‌نگهبان تنها براساس قانون انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: استعلام از مراجع چندگانه و رسیدگی به صلاحیت افراد براساس تقویم و برنامه زمان‌بندی انتخابات در حال اجراست و در نهایت شورای نگهبان لیست نهایی نامزدها را اعلام خواهد کرد.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات اسفند 94 اظهار داشت: با توجه به شرایط ایران در منطقه انتخابات امسال از اهمیت بالایی برخوردار بوده و چشم دشمنان نظام به برپایی انتخابات در ایران و ضربه زدن به حضور مردم است.

سپهوند افزود: کشور ایران از امنیت و ثبات پایداری برخوردار است و هیچ جای دنیا انتخاباتی با شور و شوق و امنیت انتخابات کشورمان برگزار نمی‌شود.

رییس هیات نظارت بر انتخابات‌لرستان اضافه کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات نیز نشان‌دهنده اطمینان آنان به برگزار کنندگان انتخابات است که این مهم نیز به عنوان برگ‌زرینی در تاریخ انقلاب به ثبت می‌رسد.

انتخابات مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر