کد خبر: 336647 A

معاون نظارت دبیرخانه گزینش کشور

ایلنا: معاون نظارت و ارزشیابی عملکرد دبیرخانه هئیت عالی گزینش کشور گفت: حضور افراد در شبکه‌های اجتماعی یکی از معیارهای گزینش افراد است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، حجت الاسلام لطف‌الله ثقفی ظهر شنبه در همایش گزینش‌گران استان لرستان افزود: نقش فیلترینگ گزینش باید دقیق باشد و مصاحبه‌های صورت گرفته توسط مصاحبه‌گران باید به روز باشند.

حجت الاسلام ثقفی با اشاره به اینکه در روز سه میلیارد مطلب در ایمیل رد و بدل می‌شود تاکید کرد: گزینش گروه‌ها باید موضوع حضور افراد در شبکه‌های اجتماعی را در گزینش‌های خود لحاظ کنند.

وی اظهار کرد: گزینش بحثی اعتقادی بوده که انجام آن دشوار و مشکل است و مطابق آموزه‌های دینی بهترین کارها کاری است که انجام آن دشوارتر باشد.

 معاون نظارت و ارزشیابی عملکرد دبیرخانه هئیت عالی گزینش کشور تصریح کرد: برای جذب افراد گزینش‌گر باید اولویت با کسانی باشد که به صورت قراردادی در این حوزه سال‌ها فعالیت کرده‌اند و این افراد تبدیل وضعیت شوند.

وی افزود: گزینش باید قوی، خردمند، تخصص محور و دانش بنیان باشد و داشتن تعهد به نظام و اسلام اصل اولیه گزینش است.

معاون نظارت و ارزشیابی عملکرد دبیرخانه هئیت عالی گزینش کشور اظهار کرد: لازم است در هر استان و با بهره‌گیری از نظر نخبگان گزینش فرمی طراحی شده که مطابق آن افراد محقق، مصاحبه‌گر و گزینش‌گر برتر و قوی شناسایی و تقدیر شوند.

حجت الاسلام ثقفی افزود: کار گزینش و مصاحبه باید دقیق بوده و نباید سمبل کاری در آن باشد.

وی تصریح کرد: بحث گزینش از دغدغه‌های مقام معظم رهبری بوده و در این خصوص تاکیداتی مبنی بر تقویت گزینش‌ها و توانمندسازی آنها از نظر تخصصی و معنوی بیان کرده‌اند.

معاون نظارت و ارزشیابی عملکرد دبیرخانه هئیت عالی گزینش کشور با تاکید بر اینکه امروز رهبر انقلاب به امر نفوذ تاکید فراوان دارند تصریح کرد: منظور از نفوذ لشگرکشی دشمن به کشور نیست بلکه وجود نیروهای بی‌تفاوت و ضعیف در کشور باعث نفوذ دشمن می‌شود.

وی افزود: گاهی گزینش‌گر بر اساس اختیاراتی که دارد نمی‌تواند شخصی را بپذیرد ولی به این نتیجه رسیده است که هیئت مرکزی می‌تواند برای قبول صلاحیت این فرد او را کمک کند لذا گزینش‌گر باید این موضوع را با هیئت مرکزی در میان بگذارد.

شبکه های اجتماعی فیلترینگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر