کد خبر: 336739 A

آریان‌پور خبر داد:

مدیرکل هسته گزینش استانداری لرستان گفت: از ابتدای سال ۹۳ تاکنون تعداد هزار و ۴۵ نفر پرونده به حوزه گزینش استانداری لرستان معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، محمد آریان‌پور در همایش گزینش‌گران استان لرستان که با حضور معاون نظارت و ارزشیابی عملکرد و مدیرکل تعیین صلاحیت دبیرخانه هیات‌عالی گزینش کشور  برگزار شد، افزود: از این میزان پرونده ارسال شده به این هسته گزینش 527 مورد مربوط به سال‌جاری بوده است.

وی اظهار داشت: طی دو سال اخیر سه هزار و ۶۲۸ نفر برگ تحقیق توسط این حوزه در سطح استان صورت گرفته که هزار و ۴۴۱ نفر برگ تحقیق مربوط به یک‌سال اخیر بوده است.

آریان‌پور با اشاره به اینکه تعداد 650 نفر تشکیل پرونده در این هسته گزینش انجام شده، تصریح کرد: 180 پرونده طی سال‌جاری تشکیل و مورد ارزیابی قرار گرفته است.

 مدیرکل هسته گزینش استانداری‌لرستان با اشاره به اینکه این هسته گزینش در گزینش نیروهای دهیاری‌ها، شهرداری‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها اقدام به گزینش نیروهای در حال جذب کرده، افزود: استانداری لرستان بیش از پنج هزار نیرو در ۲۵ شهرداری، و هزار و ۲۵۰ دهیاری و فرمانداری دارد. 

محمد آریان‌پور افزود:  ۸۵۳ مورد مصاحبه توسط هسته گزینش استانداری لرستان انجام شده که 261 مورد آن مربوط به سال‌جاری بوده است.

وی اظهار داشت: 1025 پرونده تحقیق  طی دو سال گذشته انجام گرفته که 479 مورد آن مربوط به سال‌جاری است.

مدیرکل هسته گزینش استانداری لرستان گفت: هزار و ۱۱۲ رای در هسته گزینش استانداری لرستان طی دو سال گذشته ابلاغ شده  که ۴۹۶ رای ابلاغ شده به یک‌سال اخیر مربوط می‌شود.

آریان‌پور بیان داشت: تعداد استعلامات اخذ شده از مراکز مختلف استان طی دو سال گذشته هزار و ۸۰۱ استعلام بوده که ۸۱۴ استعلام مربوط به یک‌سال اخیر بوده است.

مدیرکل هسته گزینش استانداری لرستان افزود: تعداد پرونده‌های مطرح شده طی دو سال گذشته در استان لرستان هزار و ۱۰۸ پرونده بوده که از این تعداد ۸۱۴ پرونده رسیدگی شده مربوط به یک‌سال اخیر بوده است.

وی افزود: هسته گزینش استانداری طی دو سال گذشته با محوریت قرار دادن قوانین و ضوابط و با توجه به رسالت حقیقی گزینش در کشور توام با صداقت و شفافیت و تکریم ارباب رجوع  در عین قاطعیت و به دور از تنگ‌نظری و سهل انگاری تلاش کرده گزینش‌های دقیقی را انجام دهد.

مدیرکل هسته گزینش استانداری لرستان به کمبود نیرو در این هسته اشاره کرد و گفت: توجه به تقویت چارت نیروی انسانی و جبران کمبود نیرو در این هسته امری لازم است.

شهرداری مصاحبه معاون نیروی انسانی گزینش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر