کد خبر: 345188 A

پسر بچه 9 ساله بر اثر غرق شدن در رودخانه "سزار" منطقه سپید‌دشت لرستان، جان خود را از دست داد.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایلنا در خرم آباد فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد در این باره گفت :  کودکی 9 ساله بر اثر غرق شدن در رودخانه "سزار" منطقه سپید‌دشت لرستان، جان خود را از دست داد.

سرهنگ "‌حسین نجفی‌" افزود: ساعت 19 و 10 دقیقه عصر روز شنبه خبری مبنی بر غرق شدن کودکی 9 ساله در روستای "بوکدر" منطقه سپیددشت به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد.

وی اظهار داشت: با اعلام این خبر بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی بخش پاپی به همراه عوامل امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با حضور ماموران در محل مشخص شد، کودک 9 ساله‌ای به نام "‌مهدی" ساکن روستای "بوکدر " دور از چشم پدر و مادرش به کنار رودخانه رفته و به دلیل حادثه در رودخانه سزار‌ سقوط کرده و از غرق شد.

نجفی تصریح کرد: جسم نیمه‌‌جان این کودک به بیمارستان این بخش منتقل شد که متاسفانه تلاش برای نجات وی بی‌نتیجه ماند.

سپیددشت شهری است در استان لرستان در غرب ایران است ، این شهر مرکز بخش پاپی از توابع شهرستان خرمآباد است.مردم این منطقه بیشتر به زبان های لری بالاگریوهای و لری بختیاری سخن می گویند.

سپید دشت دارای رودهای پرآب، طبیعت بکر ودست نخورده است، آبشار بیشه و آبشار شوی و آبشار نوژیان و آبشار هفت چشمه ورودخانه سزار در این شهر جاری هستند.

ایران بیمارستان پدر فرمانده انتظامی شهرستان غرق شدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر