کد خبر: 345234 A

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد از دستگیری سه کلاهبردار 7 میلیاردی که در پوشش شرکت لیزینگ خودرو فعالیت می کردند، خبر داد.

 به گزارش خبرنگار ایلنا در بروجرد، سرهنگ "علیرضا دلیری" با اعلام این خبر افزود: در پی ارجاع چندین فقره پرونده به پلیس آگاهی بروجرد، مبنی برکلاهبرداری افرادی در قالب شرکت، ثبت‌نام و تحویل خودرو از شهروندان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این قرار گرفت.

وی اظهار داشت: فردی به عنوان مدیر این شرکت ساختگی با همدستی چند تن دیگر با ثبت‌نام از شهروندان و تحویل چند دستگاه خودرو به مشتریان، اعتماد آنان را جلب می‌کند.

سرهنگ دلیری تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان با کارهای اطلاعاتی و هماهنگی مقام قضایی، متهم اصلی را در تهران شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بروجرد افزود: متهم در بازجویی به جرم خود با همدستی دو نفر اعتراف کرد که در عملیاتی دیگر آنان نیز در بروجرد شناسایی و دستگیر شدند.

دلیری با اشاره به اینکه متهمان 7 میلیارد و 500 میلیون ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده‌اند، خاطرنشان کرد: سه کلاهبردار جهت سیر مراحل قانونی با قرار صادره، روانه زندان شدند. 

پلیس آگاهی پوشش جرم خودرو شناسایی و دستگیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر