کد خبر: 356690 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از پذیرش و اسکان 27 هزار و 33 مسافر نوروزی در ستاد اسکان آموزش وپرورش این استان خبر داد .

 گودرز کریمی فر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در خرم آباد افزود: در پنج روز نخست تعطیلات نوروزی امسال تعداد 27 هزار و 33 مسافر در قالب هشت هزار و 640 خانوار در مراکز اسکان آموزش و پرورش استان لرستان پذیرش و اسکان داده شد.

وی از اسکان و پذیرش هفت هزار و 44 مسافر در دو روز نخست در ستادهای اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان خبر داد و اظهار داشت: پنج هزار و 687 نفر در قالب هزار و 284 خانوار از پذیرش شدگان روز 29 اسفند بوده است.

 وی اظهار داشت: آغاز فعالیت مراکز اسکان مسافران نوروزی از 27 اسفند ماه شروع شده است و در روز دوم فروردین تعداد هفت هزار و 525 نفر در قالب دو هزار و 646 خانوار پذیرش و اسکان شده اند.

وی تصریح کرد: در مجموع 70 هزار و 288 نفر روز در ستادهای اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان پذیرش و اسکان داده شده است.

کریمی فر استقبال از مهمانان نوروزی را مطلوب برشمرد و اظهار داشت : فضاسازی مناسبی در مسیر دسترسی مسافران به پایگاهها و مراکز اسکان صورت گرفته است تا مسافران با سهولت بتوانند به این مراکز دسترسی پیدا کنند .

وی از راه اندازی سامانه ارتباطی پیام کوتاه خبر دادو گفت : مسافران نوروزی می توانند نظرات و دیدگاههای خود را با سامانه 50001000000000 در میان بگذارند. از ثبت نام یک هزار و 400نفر مسافر در سامانه اینترنتی اسکان فرهنگیان لرستان خبر داد. 

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت:در ستاد اسکان آموزش پرورش لرستان در مجموع 10 پایگاه اسکان فرهنگیان در استان لرستان تجهیز شده است. 

 وی تاکید کرد: 450 نفر عوامل اجرایی مستقر در ستادها و مراکز اسکان تمام تلاش خود را معطوف به فراهم کردن امکانات رفاهی مطلوب به مسافران نوروزی خواهند کرد. 

کریمی از تجهیز کامل 200 مدرسه با بیش از دو هزار کلاس ، پنج‌خانه معلم، چهار پردیس فرهنگیان و یک اردوگاه دانش‌آموزی در ایام نوروزی برای پذیرایی از میهمانان نوروزی خبرداد و افزود: این تعداد شامل 200 کلاس ویژه، 300 کلاس نوع الف، 1200 کلاس نوع ب و 300 کلاس نوع ج است.

 وی با بیان اینکه سال گذشته 120 هزار نفر مسافر نوروزی در پایگاه‌های ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش‌ و پرورش لرستان اسکان یافتند بیان کرد: امسال آمادگی پذیرش و اسکان 150 هزار نفر مسافر نوروزی در اماکن مورد نظر آموزش‌ و پرورش استان لرستان وجود دارد. 

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان تعطیلات نوروزی مسافران ب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر