کد خبر: 356694 A

فرمانده انتظامی لرستان مطرح کرد:

فرمانده انتظامی استان لرستان از کاهش 50 درصدی سرقت در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، سردار محمد قنبری با اعلام این خبر افزود: کشف جرائم نیز 88 در صد رشد داشته است و در بحث سلامت اداری نیز شاهد کاهش چشمگیر شکایات مردمی بوده ایم.

وی از توقیف سه محموله لاستیک قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در شهرستان خرم‌آباد خبر داد و  افزود: ماموران پاسگاه بیرانشهر خرم آباد در بازرسی از سه دستگاه خودرو مینی بوس توقیف شده ، 374 حلقه لاستیک خارجی فاقد مجوز قانونی کشف و سه نفر را دستگیر کردند.

قنبری ارزش محموله های قاچاق را پنج میلیارد ریال برآورد کرد و افزود: متهمان با پرونده متشکله به مراجع ذی صلاح معرفی شدند.

سردار قنبری با اشاره به حضور چشمگیر مسافران و مهمانان نوروزی در تفرج‌گاه ها و پارک های استان، لرستان را مبدا و مقصد گردشگران و مسافران نوروزی به خاطر امنیت حاکم و مطلوب استان دانست و بر حضور پلیس در این اماکن و برخورد مناسب توام با رافت و مهربانی و سعه صدر تاکید کرد.

فرمانده انتظامی لرستان، خدمت رسانی به مردم را مهم ترین وظیفه پلیس برشمرد و گفت: پلیس با استقرار در محورهای مواصلاتی و همچنین در سطح شهرها، امنیت مسافران نوروزی و مردم را تامین می کند. 

فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه یکی از برنامه های پلیس در سال جدید، مبارزه جدی با قاچاق کالا است،از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر مجاز از جمله قاچاق و توزیع کالاهای ممنوعه توسط افراد فرصت طلب و سود جو، موضوع را از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

تلفن خدمت رسانی به مردم خودرو سرقت گردشگران و مسافران نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر