کد خبر: 368917 A

جانشین فرمانده انتظامی خرم آباد ، از توقیف دو دستگاه کامیون و کشف انواع کمپوت ، تمر هندی و دلستر به ارزش پنج میلیارد ریال در آزاد راه خرم زال ، خبر داد .

به گزارش خبرنگارایلنا در خرم آباد ، سرهنگ علی احمدی تبار در گفت وگو با خبرنگاران افززود : ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی لرستان در راستای اجرای طرح ها و مبارزه با ورود و خروج کالای قاچاق ، در آزاد راه خرم آباد - اندیمشک حین کنترل خودروهای عبوری به دو دستگاه کامیون مظنون شده و آنان را توقیف کردند.

وی اظهار داشت: ماموران در بازرسی از دو محموله توقیفی 41 هزار و 18 قوطی کمپوت و ماءالشعیر و 14هزار و 650 بسته تمر هندی فاقد اسناد مثبت گمرکی که از استان های جنوبی به مقصد پایتخت بارگیری شده بود را کشف کردند .

احمدی تبار با بیان این که بنابر اظهارات کارشناسان مربوطه ، ارزش ریالی محموله مکشوفه 5 میلیارد ریال برآورد شده است ، تصریح کرد : در این رابطه دو راننده خاطی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح معرفی شدند .

جانشین فرمانده انتظامی لرستان در پایان ازشهروندان خواست ؛ در صورت مواجه با هرگونه مورد مشکوک در خصوص فعالیت مجرمانه قاچاقچیان ،مراتب را در اسرع وقت به فوریت های پلیسی 110 اعلام و پلیس را در این خصوص یاری دهند .

آزاد راه فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی استان قاچاق کالای قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر