کد خبر: 379055 A

شاهرخی خبر داد:

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: هفته فرهنگی استان ۱۰ تا ۲۰ مردادماه سال جاری در پارک گفت‌وگوی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم‌آباد، سید سعید شاهرخی عصر امروز در جلسه برنامه‌ریزی هفته فرهنگی لرستان در تهران که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: هفته فرهنگی استان 10 تا 20 مردادماه سال‌جاری در تهران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پارک گفت‌وگو برای برگزاری این هفته انتخاب‌ شده، افزود: بنا است نمایشگاهی در این مکان برگزار شود که انجام کار کارشناسی برای جزئیات آن ضروری است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با اشاره به اینکه به‌موازات این کار سه برنامه اصلی داریم، بیان کرد:  یکی برپایی نمایشگاه است که پیشنهاد شده استقرار غرفه‌ها را به بخش خصوصی واگذار کنیم. کنار غرفه‌ها کارهای فرهنگی انجام می‌دهیم و نشست فرهنگی اجتماعی، برنامه‌های فرهنگی هنری انجام می‌شود.

وی با اشاره به نام‌گذاری شعار سال در راستای اقتصاد مقاومتی و انتخاب لرستان به‌عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور، عنوان کرد: باید جلسه‌ای در راستای مسائل اقتصادی استان داشته باشیم تا بتوانیم سرمایه‌گذاران بخش خصوصی را جذب کنیم تا نشستی برای تکمیل برنامه‌های اقتصادی استان باشد.

سید سعید شاهرخی هفته‌فرهنگی لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر