کد خبر: 380462 A

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان:

ایلنا: مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از اعطای مشوق‌های ویژه به واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، فرزاد محمدی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران از ابلاغ دستورالعمل اعطای مشوق به واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی لرستان خبر داد.

وی بیان کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید مشوق‌های ویژه به واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان اعطا می‌شود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان افزود: با توجه به اینکه امسال به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری نامگذای شده شده در راستای رفع موانع تولید، ایجاد انگیزه و افزایش سرمایه‌گذاری، رونق تولید و اشتغالزایی هر چه بیشتر همه واحدهای صنعتی و صنفی واجد شرایط دارای قرارداد حق بهره‌برداری در صورت پرداخت اصل بدهی از تخفیفات دیر کرد تا ۹۰ درصد بهره‌مند می‌شوند.

محمدی گفت: این دستورالعمل تا پایان شهریورماه سال جاری معتبر بوده و همه متقاضیان واجد شرایط می‌توانند برای بهره‌مندی از مزایای ذکر شده تا موعد مقرر به واحد برنامه ریزی شرکت شهرک‌های صنعتی استان مراجعه کنند.

وی افزود: بر اساس این دستور العمل واحدهای صنعتی که دارای پروانه بهره برداری یا نصب ماشین آلات و یا پایان کار هستند با پرداخت ۵۰درصد اصل بدهی از ۷۵ درصد تخفیف دیر کرد و با پرداخت ۱۰۰درصد اصل بدهی از۹۰ درصد تخفیف دیر کرد بهره‌مند می‌شوند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان بیان کرد: این دستورالعمل با نصب بنر، ارسال پیامک و همچنین بارگذاری آن در سایت شرکت به واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها اطلاع رسانی شده است.

اقتصاد مقاومتی سرمایه گذاری مدیر عامل شرکت مقام معظم رهبری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر