کد خبر: 381255 A

فرماندار بروجرد:

ایلنا: فرماندار شهرستان بروجرد گفت: بیمارستان آیت الله بروجردی(ره) در شهریورماه امسال همزمان با هفته دولت در بروجرد افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در بروجرد، مسلم پورقاسمیان ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بروجرد با اشاره به خدمات دولت در طول سه سال گذشته اظهار داشت: در حال حاضر از ۳۰ واحد صنعتی بزرگ کشور ۶ واحد در بروجرد قرار دارد که برای ادامه فعالیت خود در چرخه اقتصادی کشور حمایت سرمایه‌گذار را می‌طلبد.

وی ایجاد منطقه ویژه اقتصادی را از مهمترین برنامه‌ها برای رفع معطل بیکاری در این بروجرد برشمرد و افزود: با توجه به تعهد دولت در بحث بیکاری و ایجاد سه هزار و ۷۰۰ شغل در سال ۹۵ در این شهرستان فرصت خوبی است تا با سرمایه‌گذاری در این منطقه از شدت بیکاری بکاهیم.

پورقاسمیان گفت: سرمایه‌گذاران آماده سرمایه‌گذاری در ۲۵ واحد جدید تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی بروجرد هستند لذا باید هرچه سریع‌تر اقدامات لازم برای تسهیل این سرمایه‌گذاری انجام شود.

وی خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم تا با رفع مشکلات بوجود آمده برای سه کارخانه مهم صنعتی بروجرد یعنی سامان کاشی، کاشی جم و نساجی و بازگرداندن نیروهای تعدیل شده، چرخه صنعتی بروجرد بار دیگر پویا و به روند اشتغالزایی ادامه دهد.

وی با بیان اینکه دولت با تدبیر به آینده نگری و رفع مشکلات مردم امید را در دل ملت ایجاد کرد،عنوان کرد: در طول عمر دولت دهم شاهد فشار تحریم‌ها از سوی دشمنان بودیم و ملت با ایستادگی در برابر تحریم‌ها و تکیه بر اقتصاد مقاومتی دولت را در راه رسیدن به اهداف خود موفق نشان داد.

فرماندار بروجرد افزود: شهرستان بروجرد به عنوان الگوی برتر اقتصادد مقاومتی در استان و حتی در کشور در این برهه از زمان با مشکلات اقتصادی شدیدی دسته و پنجه نرم می‌کند و برای احیای صنایع تعطیل و نیمه تعطیل نیازمند حمایت سرمایه‌گذار است.

بیمارستان دولت مشکلات مردم نساجی منطقه ویژه اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر