کد خبر: 381300 A

طی مراسمی محمد آریان پور به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج استانداری لرستان منصوب شد.

به گزارش ظهر چهارشنبه خبرنگار ایلنا در خرم آباد، مراسم معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج استانداری لرستان با حضور سید سعید شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان، سرهنگ امین الله صارمیان و سرهنگ دلفان و تنی چند از اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج استانداری لرستان در استانداری لرستان برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان در این مراسم افزود: نمی‌شود ادعای انقلابی بودن داشت اما وقت و توان خود را صرف بسیج و آرمان‌های والای بسیج نکرد، زیرا بسیج آرمان‌های والای انقلاب را پیگیری می کند.

سید سعید شاهرخی با بیان اینکه برای خودم افتخار می دانم که از نوجوانی کار با بسیج را شروع کرده‌ام،اظهار داشت: بسیج یادگار امام خمینی(ره) است و در راستای پیروی از اندیشه والای امام راحل امام هرچه بتوانیم برای بسیج انجام می دهیم.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از فعالیت های بسیج ادارات افزود: بسیج کارمندان یکی از بازوهای اصلی بسیج است و باید تقویت شود.

سرهنگ امین الله صارمیان  افزود: در این راستا تلاش داریم حوزه مقاومت بسیج کارکنان استانداری لرستان را جایگزین پایگاه نماییم.

فرمانده حوزه حضرت امیر سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت ابالفضل (ع) استان لرستان نیز گفت: بسیج دارای اهمیت خاصی است و مردم بسیج را به عنوان نهادی مردمی می دانند که حافظ انقلاب و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

سرهنگ دلفان اظهار داشت: امیدواریم پایگاه مقاومت بسیج استانداری لرستان در رابطه با برنامه های بسیج همچون گذشته و بیشتر فعالیت داشته باشد.

محمد آریان پور فرمانده پایگاه مقاومت بسیج استانداری لرستان نیز در این جلسه با اشاره به منویات امام راحل و رهبری در خصوص بسیج، افزود: در خصوص اینکه بسیج ارزشی والا و دنباله رو اهداف انقلاب است دیدگاه و اعتقادی راسخ دارم.

 وی اظهار داشت: به عنوان عضوی کوچک با همکاری شورای پایگاه مقاومت بسیج استانداری لرستان تلاش خواهیم نمود در راستای اهداف و رسالت های بسیج کارمندان فعالیت نموده و امورات را بهتر پیش ببریم.

وی با بیان اینکه امروزه به لطف الهی بسیج از مرز 20 میلیون نفر گذشته است، تصریح کرد: از سال 58 که این نهاد به فرمان امام راحل شکل گرفت روز به روز شاهد رشد و شکوه این نهاد مقدس در کشور هستیم و امیدواریم در راستای حفاظت و حراست از آرمانهای و اهداف اصیل انقلاب بیش از بیش موفق ترباشد.

محمد آریان پور همچنین مدیر هسته گزینش استانداری لرستان و پیش از این به عنوان مدیر کل روابط عمومی و بین الملل استانداری لرستان فعالیت داشته است.

انقلاب اسلامی بسیج روابط عمومی معارفه معاون سیاسی امنیتی استاندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر