کد خبر: 381543 A

با صدور حکمی از سوی وزیر کشور؛

وزیر کشور با صدور حکمی فرماندار جدید شهرستان کوهدشت را منصوب کرد.

به گزارش روز پنج شنبه خبرنگار ایلنادر خرم آباد، با صدور حکمی از سوی عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور ، نورمحمد فردی بیرانوند به عنوان فرماندار شهرستان کوهدشت منصوب شد.

فرماندار جدید شهرستان کوهدشت امروز با حضور استاندار لرستان، نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه کوهدشت و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی کوهدشت معرفی شد.

در حکم فردی بیرانوند فرماندار جدید شهرستان کوهدشت آمده است: به‌ موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار لرستان به سمت فرماندار شهرستان کوهدشت منصوب می‌شوید.

پیش از این محمد‍ کرم محمدی فرماندار کوهدشت بود که فروردین ماه 95 از سمت فرمانداری کوهدشت برکنار و جای خود را به احسان جهانیان به عنوان سرپرست فرمانداری کوهدشت داد.

این در حالیست که فردی بیرانوند فرماندار جدید شهرستان کوهدشت در کارنامه کاری خود عناوینی مانند فرماندار دماوند، شهر قدس، ملارد، الیگودرز، نهاوند، اسد آباد، شادگان، ایذه، بندر لنگه و ... را دارد.

 احسان جهانیان نیز در سمت قبلی خود به عنوان مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری لرستان مشغول به کار شد.

دیدار استاندار لرستان با خانواده شهید مدافع حرم کوهدشت

بعد از پایان مراسم معارفه فرماندار کوهدشت، استاندار لرستان، امام جمعه کوهدشت و نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی در منزل شهید سرافراز مدافع حرم حاج قدرت عبدیانی حضور یافتند و مقام شامخ این شهید را گرامی داشتند.

سرهنگ پاسدار قدرت الله عبدیان از مدافعان حرم و پاسداران لرستانی قرارگاه رمضان روز شنبه 15 خردادماه 95 به دست نیروهای گروهک تکفیری داعش در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

امام جمعه دماوند فرماندار شهرستان وزیر کشور نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر