کد خبر: 381554 A

مدیر آموزش و پرورش بروجرد خبر داد:

مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: 10 هزار دانش آموز امسال از برنامه‌های اوقات فراغت پایگاه‌ها بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش روز پنج شنبه خبرنگار ایلنا در بروجرد، جمشید ابوالفتحی درنشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بروجرد که در این اداره برگزار شد، افزود: در این راستا با توجه به آغاز اوقات فراغت دانش‌آموزان، 27 پایگاه برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در شهرستان بروجرد در نظر گرفته شده است.

 وی افزود: هفت سالن ورزشی آموزش و پرورش در ایام تابستان در رشته های مختلف ورزشی پذیرای دانش آموزان در سه مقطع تحصیلی هستند.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد با اشاره به افزایش 12 درصدی نرخ شهریه مدارس هیات امنایی در سال تحصیلی جدید اظهار کرد: مدارس هیات امنایی پارسال 15 درصد افزایش نرخ شهریه داشتند که امسال بنا به تصمیم شورای آموزش و پرورش این نرخ به 12 درصد کاهش یافته است.

رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد نیز گفت: با توجه به جمعیت 25 هزار نفری مسکن مهر بروجرد باید برای رفع مشکلات آموزشی این منطقه چاره اندیشی شود.

عباس شمس‌الدینی از اجرا نشدن برخی از مصوبات شورای آموزش و پرورش بروجرد انتقاد کرد و افزود: این مصوبات برای حل مشکلات آموزشی شهرستان باید پیگیری شوند.

کاهش شهریه مدارس هیات امنایی از 15 به 12 درصد، تعیین تکلیف فروش املاک 14 مدرسه روستایی و شهری و تعیین وضعیت کتابخانه شهید احسان شهیدی بروجرد از مصوبات نشست شورای آموزش و پرورش بروجرد بودند.

آموزش و پرورش اوقات فراغت دانش آموز مسکن مهر سال تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر