کد خبر: 386363 A

در نشست خبری پلیس آگاهی لرستان مطرح شد:

ایلنا: رییس پلیس آگاهی لرستان گفت: با هوشیاری و اقدامات پلیس آگاهی عاملان قتلهای اخیر در لرستان طی مدت کوتاهی دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، عباس نظری رئیس پلیس آگاهی لرستانروز شنبه در نشست خبری با خبرنگاران لرستان با اعلام این مطلب جزئیات قتل‌ها و چگونگی دستگیری قاتلین را اعلام نمود.

دستگیری قاتل جسد‌‌ رها شده در خرم آباد

رئیس پلیس آگاهی لرستان همچنین افزود: قاتل جسد‌‌ رها شده در کنار جاده در منطقه کهریز خرم آباد دستگیر و به مراجع قانونی تحویل داده شد.

وی اظهار داشت: انگیزه این قتل مسائل شخصی بوده است و در این حادثه دو نفر که باهم رابطه کاملا دوستانه داشته با هم درگیر شده بودند که در این درگیری یک نفر به قتل می‌رسد.

نظری اظهار داشت: در‌‌ همان روز وقوع جرم، قاتل فراری شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قانونی داده شد.

دستگیری چهار نفر درباره عاملان قتل و سوزاندن جسد در خرم آباد

سرهنگ عباس نظری در خصوص وقوع یک قتل و سوزاندن جسد مقتول در منطقه سراب یاس شهرستان خرم آباد، افزود: طی گزارشاتی مبنی بر وقوع یک قتل در منطقه سراب یاس خرم آباد و سوزاندن جسد مقتول، پیگیری‌های پلیس آگاهی و تیم کار‌شناسی بلافاصله بعد از وقوع جرم آغاز شد.

وی با بیان اینکه علیرغم اینکه جسد کاملا سوخته شده بود و در این رابطه هیچ سرنخی وجود نداشت، اظهار داشت: جسد هویت مقتول‌‌ همان روز مشخص شد و طی مدت دو هفته قاتلین نیز دستگیر شدند.

وی بیانداشت: مقتول مرد ۳۱ ساله بوده که توسط چهار نفر با انگیزه شخصی و با رابطه کاملا دوستانه به کوه‌های اطراف شهر، برده شده و بعد از به قتل رساندن آن فرد جسد وی را سوزانده و متواری می‌شوند.

نظری با اشاره به اشراف کامل مراجع قضایی در این پرونده، گفت: طی بررسی‌های به عمل آمده چهارنفر مظنون این پرونده دستگیر و یک نفر آنان به قتل و سه نفر دیگر به همکاری در این جرم اعتراف کرده‌اند.

دستگیری قاتلان پست بانک در شهرستان چگنی

نظری در ادامه این نشست در خصوص دستگیری قاتلین مدیر پست بانک شهرستان چگنی اظهار داشت: این قتل در اواخراردیبهشت سالجاری در یکی از روستاهای شهرستان چگنی اتفاق افتاد.

وی اظهار کرد: مقتول مدیر پست بانک آن منطقه بوده که توسط ۲ نفر به قتل رسیده بود.

نظری تصریح کرد: قاتلان وی بعد از بررسی‌های به عمل آمده دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

پلیس آگاهی لرستان تکمیل اکنون تنتن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر