کد خبر: 414187 A

وزیر اطلاعات مطرح کرد:

وزیر اطلاعات گفت: اختلاف و تفرقه میان مدیران موجب ناامیدی و تضعیف روحیه مردم می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز دوشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: حفظ امنیت کشور موضوع بسیار مهمی است و با ایجاد همدلی بین دستگاه های مرتبط با امنیت ایجاد می شود.

وی اظهار داشت: امروز همدلی، هماهنگی و فهم مشترک بین دستگاه های موثر در مقوله امنیت شامل وزارت کشور، شورای امنیت، شورای تامین استان ها، سپاه، ارتش، بسیج، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی وجود دارد که این مهم موجب امنیت کشور شده است.

وی اظهار کرد: وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی از نظر جریان های سیاسی یک تشکیلات مستقل است.

سرویس های اطلاعاتی دنیا به دنبال رمز امنیت جمهوری اسلامی هستند

وزیر اطلاعات گفت: در حال حاضر دنیا نسبت به امنیت حاکم بر جمهوری اسلامی معترف و متعجب بوده و در برنامه‌هایی که با مسئولان سرویس‌های اطلاعاتی خارجی مذاکره می‌شود کشورها به دنبال راز و رمز امنیت جمهوری اسلامی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین علوی همچنین با اشاره به اهمیت و جایگاه نماینده ولی فقیه در استان لرستان افزود: نقش نماینده ولی فقیه و تاثیر وی بر ائمه جمعه استان، استاندار و فرمانداران تعیین کننده است و چنانچه همدلی میان مجموعه استان حاصل شود، توسعه و پیشرفت نیز محقق می شود.

وی با تاکید بر لزوم حفظ وحدت مسئولان افزود: اختلاف و تفرقه میان مدیران موجب ناامیدی و تضعیف روحیه مردم می شود.

وزیر اطلاعات اظهار داشت: مردم لرستان قدرشناس هستند و مسئولان باید تمام توان خود را برای خدمت به این استان بکار گیرند.

آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان و هوشنگ بازوند استاندار لرستان نیز در این نشست خدمات سیستم اطلاعاتی و نعمت امنیت موجود در کشور را ستودند و این مهم را از خدمات ارزشمند سربازان گمنان امام زمان (عج) برشمردند.

امام زمان توسعه و پیشرفت وزارت اطلاعات استان ها نماینده ولی فقیه در استان لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر