کد خبر: 564720 A

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان مطرح کرد:

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: نمایشگاه هفته پژوهش بستر مناسبی برای هم‌اندیشی صاحبان ایده و پژوهش و فعالان عرصه تولید و صنعت است.

به گزارش خبرنگار ایلنا لرستان، رضا میرزایی در بازدید از برپایی غرفه شرکت آب منطقه ای لرستان در نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش در استان که هر ساله از چهارم تا یازدهم آذرماه به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار می شود، با تشکر از مسئولان دانشگاه لرستان به عنوان برگزار کننده نمایشگاه هفته پژوهش، امسال را از بعد کمی و کیفی بهتر از سال های گذشته دانست و افزود: این نمایشگاه ها باید بستر مناسبی برای هم‌اندیشی صاحبان ایده و پژوهش و فعالان عرصه تولید و صنعت باشد.

 مدیر عامل شرکت آب منطقه ای لرستان با اشاره به اینکه غرفه‌های این دانشگاه می‌تواند الگوی خوبی برای موسسات آموزش عالی کوچک تر باشد، اظهار داشت: با اطلاع رسانی گسترده و هدفمند توسط صدا و سیما در رادیو، تلویزیون و شهرداری در سطح شهر، جامعه را از این اقدام مطلع سازیم و به صورت عملی برای رفع موانع و مشکلات رونق کسب و کار در نمایشگاه هفته پژوهش اقدام کرد تا مردم بتوانند از دستاوردهای هفته پژوهش بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه فرصت خوبی برای پژوهشگران دانشگاه ها، مراکز رشد، ادارات دولتی، سازمان ها و موسسات پژوهشی استان است تا بتوانند کارهایی که در طول سال انجام داده اند را به نمایش بگذارند.

میرزایی همچنین با اشاره به حضور ادارات دولتی و سازمان‌ها در برپایی غرفه‌های نمایشگاه هفته پژوهش در سراسر کشور بیان داشت: نوآوران و پژوهشگران در این نمایشگاه‌ها می‌توانند ارتباط خوبی با واحدهای اجرایی و اداری برقرار و فعالیت‌های پژوهشی خود را عرضه کنند.

خبرنگار: زهرا شفیعی

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای لرستان نمایشگاه هفته پژوهش در لرستان، بستر مناسبی برای فعالان عرصه تولی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر