کد خبر: 104416 A

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی:

در شهرکهای صنعتی حمایت از سرمایه گذاری مورد توجه قرار می گیردو با احداثواحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک، اشتغال که یکی از معضلات اصلی کشور است می تواند برطرف شود.

ایلنا: نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرک‌های صنعتی یک مزیت اقتصادی محسوب می‌شوند.

به گزارش ایلنا از ساری، مقداد نجف‌نژاد اظهار داشت: در شهرک‌های صنعتی حمایت از سرمایه گذاری مورد توجه قرار می‌گیرد و با احداثواحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک، اشتغال که یکی از معضلات اصلی کشور است می‌تواند برطرف شود.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی افزود: وجود شهرک‌های صنعتی در استان یک مزیت اقتصادی است که می‌تواند با استفاده از توانمندی‌ها و پتانسیل موجود استان و ارائه تولیدات، شاهد رشد صنعت و اقتصاد در منطقه خواهیم بود.

نجف‌نژاد تصریح کرد: تعامل دستگاه‌های اجرایی در کاهش و برطرف نمودن مشکلات در شهرکهای صنعتی مهم بوده و توسعه اقتصاد و رشد صنعت نیز کمک می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: استان مازندران با دارا بودن شرایط اقلیمی دریا، جنگل، راه‌های مواصلاتی به تهران و فرودکاه و راه آهن و همچنین وجود بندر، فضا برای سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی مهیا است.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسردر مجلس شورای اسلامی بیان داشت: با یک برنامه ریزی مدون، فضای کسب وکار را تقویت بخشیده و به اشتغال پایدار و تولید واحدهای صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان کمک نمائیم.

اشتغال اقتصاد جنگل دستگاه های اجرایی راه آهن سرمایه گذاری صنعت مجلس شورای اسلامی ساری بابلسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر