کد خبر: 104502 A

فرمانده سپاه ناحیه آمل تاکید کرد:

فرمانده سپاه ناحیه آمل از اجرای برنامه‌های ستاد احیاء امر به معروف پس از بازگشائی مدارس این شهرستان خبر داد.

ایلنا: فرمانده سپاه ناحیه آمل از اجرای برنامه‌های ستاد احیاء امر به معروف پس از بازگشائی مدارس این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از آمل، سرهنگ پاسدار مسلم مسلمی در جلسه ستاد احیاء امربه معروف این شهرستان با بیان اینکه هم‌اکنون این برنامه‌های با هماهنگی آموزش‌ و پرورش مورد بررسی قرار گرفته است، یادآور شد: همچنین با توجه به بازگشائی دانشگاه‌ها ستاد سعی دارد در خوابگاه برنامه‌هایی را برای دانشجویان در زمینه امر به معروف به اجرا بگذارد.

وی با تاکید براینکه با هماهنگی ستاد احیاء در نهادها و ادارات شهرستان آمل برنامه‌های متنوعی در زمینه فرهنگی در حال اجراست، اظهار داشت: از آغاز به کار این ستاد استقبال خوبی از سوی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان صورت گرفته که هم‌اکنون این برنامه در بین اصناف و بازاریان نیز در حال برنامه‌ریزی است.

مسلمی با اعلام اینکه ستاد احیاء امر به معروف سعی دارد با توجه به فرا رسیده ایام محرم و عزای حسینی با هماهنگی مجمع امور صنفی به ساماندهی آرایشگاه‌ها بپردازد، اذعان داشت: متاسفانه در سال‌های گذشته در این ایام شاهد یکسری بی‌حجابی‌هایی از سوی شهروندان این شهرستان مشاهده می‌شود که امسال با تلاش این ستاد این موارد جمع خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه آمل تصریح کرد: در امر دانشجویان، خوابگاه‌های دانشجویی و آسیب‌های اجتماعی موجود باید مسئولان به تدبیر اندیشه کنند تا باری از مشکلات این شهر برداشته شود.

حمید محمدنسب مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان آمل در این جلسه از برگزاری برنامه‌ها در مدارس این شهرستان اعلام کرد: با هماهنگی ستاد احیاء در سال تحصیلی جدید دستورالعملی مبنی بر فعالیت افرادی با عنوان یاوران معروف قرار گرفته که با آغاز سال این کار کار آغاز خواهد شد.

وی یادآور شد: این افراد در زمینه‌های عفاف، اخلاق، برخورد حجاب، امر به معروف و نهی از منکر، زیست ائمه اطهار را در دستور آموزشی خود با دانش‌آموزان دارند.

آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش اخلاق امر به معروف امر به معروف و نهی از منکر حجاب دانش آموزان دستگاه های اجرایی محرم مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر