کد خبر: 104522 A

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رامسر خبر داد:

از ۷۷۰۷ کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران مقدار ۲۵۷ کیلومتر در شهرستان رامسر واقع شده که ۸۶ کیلومتر از این مقدار آسفالت است.

ایلنا: رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رامسر از مرمت و شن ریزی راههای روستایی این شهرستان خبر داد و گفت: این اداره با بهره گیری از نیروی انسانی و امکانات راهداری موجود خود فعالیتهای وسیعی در زمینه تسطیح، مرمت و شن ریزی راه‌های روستایی تحت پوشش خود انجام داده است.

به گزارش ایلنا از رامسر، هادی رمضانی ضمن اعلام این خبر افزود: شهرستان رامسر به دلیل شرایط جغرافیایی و جاذبه‌های فراوان گردشگری همواره پذیرای مسافران بی‌شماری است که به این منطقه رفت و آمد کرده و از مواهب طبیعی آن استفاده می‌کنند. وی در ادامه تصریح کرد: از این رو محورهای ارتباطی این شهرستان در طول سال علی الخصوص ایام تعطیلات پر ترافیک و پر رفت و آمد بوده که در میان نیزمحورهای روستایی و ییلاقی این منطقه نیز از این قضیه مستثنی نیست.

رمضانی در ادامه خاطر نشان کرد: از این رو این اداره در راستای ایمن سازی و بهسازی راههای روستایی تحت پوشش خود فعالیتهای گسترده‌ای را در زمینه تسطیح مرمت وشن ریزی راههای روستایی در دستور کار خود قرار داد. وی اظهار داشت: راههای روستایی «آغوزکی، گلین، اشکورات، جواهر ده، سلمل _ فضل، کنار رود، فیلدم، سرمشک و آرمو _ دراز زمین از جمله محورهایی بوده که عملیات تسطیح و شن ریزی در آن‌ها صورت گرفته است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رامسر عنوان کرد: از ۷۷۰۷ کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران مقدار ۲۵۷ کیلومتر در شهرستان رامسر واقع شده که ۸۶ کیلومتر از این مقدار آسفالت است.

اداره راه و شهرسازی ایام تعطیلات پوشش ترافیک زمین گردشگری مسافران نیروی انسانی شهرستان رامسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر