کد خبر: 105956 A

فرمانده انتظامی استان مازندران:

نیروی انتظامی در تعامل با مردم و مسئولان در این ارتباط باید کار مدیریت انتظامی کند. / پلیس افتخاری با همکاری دهیاران در روستاها تشکیل می شود.

فرمانده انتظامی استان مازندران با حضور در مسجد روستای «ولشکلا» شهرستان ساری، با بخشدار و دهیاران بخش «میاندورود کوچک» دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا از ساری، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار «مسعود جعفری نسب» فرمانده انتظامی استان مازندران دراین دیدار در سخنانی بااشاره به ویژگی‌های فرهنگی، دینی و اعتقادی در روستا‌ها عنوان داشت: باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و توسعه شهر‌ها همچنان صفا، صمیمیت و همدلی در روستا‌ها موج می‌زند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به رشادت‌ها و دلاورمردی مردان و زنان ایران اسلامی به ویژه روستائیان در دفاع از مرز وبوم این کشور در طول هشت سال دفاع مقدس، عنوان داشت: کشور به پشتوانه همین مردم بود که توانست در مقابل دشمن تا دندان مسلح بایستد و یک وجب از خاک را از دست ندهد.

سردار جعفری نسب در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه برقراری نظم وامنیت در جامعه هزینه دارد، افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس ما هزینه‌های بسیار زیادی داده‌ایم، که می‌توان به نثار جان بیش از ۳۲۰ هزار شهید و وجود جانبازان و آزادگان و خانواده‌های شهداء و ایثارگران اشاره کرد.

وی با تاکید بر هم اندیشی، انسجام، همدلی و تعامل بین مردم ومسئولان در راستای برقراری نظم وامنیت و همچنین گسترش زمینه‌های تعامل با پلیس، افزود: نیروی انتظامی در تعامل با مردم ومسئولان در این ارتباط باید کار مدیریت انتظامی کند.

این مقام انتظامی با اشاره به تشکیل پلیس افتخاری در جهت برقراری نظم وامنیت در جامعه بر تشکیل این پلیس با همکاری بخشداری و دهیاری‌ها تاکید کرد.

جعفری نسب همچنین به تشریح ساز و کارهای تشکیل پلیس افتخاری پرداخت و افزود: پلیس افتخاری باید در اقدامات انتظامی و امنیتی، کار حمایتی و پشتیبانی انجام دهد و پلیس رادر برقراری نظم و امنیت یاری کند.

گفتنی است، «رضائی» بخشدار بخش میاندورود کوچک شهرستان ساری نیز با اشاره به نقش امنیت در توسعه روستا‌ها یکی از راهکار‌های برقراری نظم وامنیت در جامعه را مشارکت آحاد جامعه با پلیس عنوان کرد و از مشارکت به عنوان اصل و اساس کار یاد کرد.

استان مازندران جامعه جانبازان خاک خانواده مردان و زنان نظم و امنیت هشت سال دفاع مقدس ساری امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر