کد خبر: 107958 A

در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس؛

همزمان با چهارمین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس با حضور مسئولان استانی و شهرستانی ۲ مرکز بهداشتی و درمانی در شهر آمل افتتاح شد.

همزمان با چهارمین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس با حضور مسئولان استانی و شهرستانی ۲ مرکز بهداشتی و درمانی در شهر آمل افتتاح شد.

به گزارش ایلنا از آمل، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل در آئین افتتاحیه این دو مرکز با اعلام اینکه هر دو مرکز از سوی دو خیر بزرگوار به شبکه بهداشت و درمان اهدا شده است، اذعان داشت: مرکز درمان نبوت در شهرک آزادگان از سوی خیر بزرگوار خانواده مرحوم سرهنگ حسین رمضان‌زاده اهدا شده که پس از هزینه ۵۰ میلیون تومان جهت تجهیز و بهداشتی ودرمانی به منظور رشادت‌های این مرحوم طی سال‌ها جنگ در هفته دفاع مقدس افتتاح شد.

وی خاطرنشان کرد: مرکز شهید بهشتی نیز با اهدای خیری بزرگوار مرحوم غفاری به شبکه بهداشت اهدا شد.

قاسمی با تاکید بر اینکه همچنین خانواده این خیر بزرگوار مبلغی بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جهت خرید یک دستگاه دیالیزم اهدا کردند، ابراز داشت: اما با مشورت و مذاکره با خانواده خیر این مبلغ اهدایی جهت ساخت مرکز شیمی درمانی در نظر گرفته شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان آمل با اعلام اینکه در سال گذشته حدود ۱۷ میلیارد ریال از سوی خیرین شهرستان آمل جهت تجهیز بهداشتی و درمانی این شهرستان اهدا شده، اذعان داشت: پیش‌بینی می‌شود این کمک‌ها از سوی خیرین در سال‌جاری بیشتر باشد.

وی از احداث۳ مرکز بهداشتی و درمانی در سه روستای این شهرستان آمل در دست اجرا خبر داد و گفت: این مراکز در روستاهای اجوارکلا، بوران و درازان است که در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

قاسمی خاطرنشان‌ کرد: هم‌اکنون ۱۸ مرکز شهری و ۲۸ مرکز روستایی در شهرستان آمل مشغول خدمات‌رسانی به مردن است.

بهداشتی و درمانی جنگ خانواده خدمات رسانی درمان دفاع مقدس دهه فجر شبکه بهداشت و درمان شهید بهشتی مسئولان استانی و شهرستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر