کد خبر: 107969 A

از ابتدای سال جاری صورت گرفت؛

به منظور ارائه خدمات مناسب و تسهیل جابجایی مسافر در استان مازندران ۵ شرکت جدید مجوز ورود به شبکه حمل و نقلی استان را دریافت نمودند.

به منظور ارائه خدمات مناسب و تسهیل جابجایی مسافر در استان مازندران ۵ شرکت جدید مجوز ورود به شبکه حمل ونقلی استان را دریافت نمودند.

به گزارش ایلنا از ساری، محمد قلی نژاد، رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان مازندران بابیان این خبر گفت: تاسیس این شرکتها برابر بخشنامه ها و شرایط ابلاغی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای صورت گرفته و کلیه متقاضیان در پروسه زمانی مناسب و ارائه ناوگان وتاسیسات مورد نیاز و احراز شرایط تاسیس موفق به دریافت مجوز فعالیت در شبکه حمل و نقل عمومی استان و کشور شده اند.

وی می افزاید: در حال حاضر استان مازندران دارای ۱۵۷ شرکت و شعبه حمل ونقل فعال مسافری می باشد که از این تعداد ۴۰ شرکت اتوبوسرانی، ۸۷ شرکت سواری رانی، ۹ شرکت مینی بوسرانی و ۲۱ شرکت ترکیبی هستند.

رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان مازندران اظهار داشت: در بخش مسافر از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۰ شرکت و شعبه فعالیت یکساله یا دوساله آنان تمدید مجدد شد و در حال حاضر از تعداد ۱۵۷ شرکت دارای پروانه فعالیت معتبر موجود، حوزه نمایندگی بابل با۶۱ شرکت و شعبه، نمایندگی ساری با ۵۴، نمایندگینوشهر با ۳۳ و حوزه نمایندگی نکا با ۹ شرکت و شعبه نسبت به جابجایی مسافر به اقصی نقاط کشور اقدام می نمایند.

استان مازندران حمل و نقل حمل و نقل عمومی حمل و نقل و پایانه های راهداری و حمل و نقل جاده صورت ساری تاسیس حمل مسافر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر