کد خبر: 108033 A

مراسم معارفه و تودیع معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ساری در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

مراسم معارفه و تودیع معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ساری با حضور اعضای هیات رئیسه، اساتید وکارکنان معاونت پژوهش و فناوری در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش ایلنا از ساری، نیازآذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ساری با اشاره به جایگاه پژوهش در رشد و ارتقاء فعالیتهای دانشگاه گفت: در سایه پژوهش و تحقیق تصمیمات منطقی و کارشناسی گرفته می شود و برای توسعه همه جانبه کشور به تحقیقات و پژوهش باید توجه ویژه ای شود.
وی ادامه داد: در سایه همدلی، همکاری و برنامه ریزی اساتید، دانشجویان و کارکنان پرتلاش و دلسوز، داشگاه آزاد اسلامی ساری در زمینه فعالیتهای پژوهشی موفقیتهای بسیار خوبی را کسب کرده است

نیاز آذری توجه به پژوهش و فناوری را در پیشبرد اهداف دانشگاه بسیار موثر خواند و گفت: امروز بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات، توسعه پژوهش و تولید علم نقش مهم و اساسی در ارتقاء دانشگاه دارد و امیدوارم همکاران حوزه پژوهش فعالیتهای خود را در این بخش توسعه دهند

وی در ادامه از زحمات و تلاشهای دکتر محسن ربانی در مسئولیت معاون پژوهشی دانشگاه تشکر و وی را از نیروهای علمی و مؤثر دانشگاه دانست و دکتر محمد فارسی را به عنوان معاون جدید پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ساری معرفی نمود.

در این مراسم دکتر محسن ربانی گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در دوران مسئولیت خود در معاونت پژوهش و فناوری این دانشگاه ارائه نمود و در پایان دکتر محمد فارسی معاون جدید نیز به بیان سیاستها و برنامه های خود در این حوزه پرداخت.

دانشگاه آزاد اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رشد سالن اجتماعات فناوری فناوری اطلاعات و ارتباطات کارشناسی معارفه معاون ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر