کد خبر: 109296 A

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران تاکید کرد؛

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران در جلسه شورای مسکن استان بر رعایت اصول فنی ساخت و ساز و نظارت دقیق در پروژ ه های مسکن مهر تاکید نمود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران در جلسه شورای مسکن استان بر رعایت اصول فنی ساخت و ساز و نظارت دقیق در پروژ ه های مسکن مهر تاکید نمود.

به گزارش ایلنا از ساری، سید علی اسد در این جلسه ضمن تاکید بر اجرایی شدن مصوبات این شورا افزود: پروژه مسکن مهر فرصت مناسبی جهت خانه دار شدن بویژه برای اقشار کم درآمد جامعه است.

وی در این نشست خواستار همدلی، وحدت و تعامل مجموعه راه و شهرسازی و دیگر دستگاه های خدمات رسان شد و تصریح کرد: نظارت دقیق، تقویت و ارتقاء کیفیت ساخت و سازها و بهر ه برداری سریع تر پروژه ها حاصل همدلی و تعامل دستگاه های ذیربط است.

اسد اظهار داشت: دستگاه های خدمات رسان، نظام مهندسی، پیمانکاران، ناظرین و… در راستای حل برخی مسایل پروژه های مسکن مهر اهتمام جدی نمایند.

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران با بیان اینکه در سال ۹۱ حدود ۲۲ هزار واحد مسکن مهر در مازندران افتتاح شد، اذعان داشت: مقرر است در صورت تعامل و همدلی دستگاه های اجرایی در هفته گرامیداشت بسیج(آذر ماه) حدود ۳ هزار واحد مسکن مهر در استان به بهره برداری برسد.

گفتنی است در نشست مذکور موانع و مشکلات پروژه های مسکن مهر شهرستان نکا و محمود آباد مطرح و مصوباتی در جهت رفع آنها به تصویب رسید.

بسیج جامعه درآمد دستگاه های اجرایی راه و شهرسازی راه و شهرسازی استان ساخت و ساز مسکن مسکن مهر مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر