کد خبر: 109298 A

مدیرعامل آبفای مازندران:

جانبازان نزد ملت غیور ایران اسلامی از ارج و قرب والائی برخوردار وسخنان آنان برای مردم حجت است.

مدیرعامل آبفای مازندران از آسایشگاه جانبازان ساری همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس مدیرعامل آب وفاضلاب مازندران وجمعی از معاونان وکارکنان این شرکت با حضور در آسایشگاه جانبازان امام علی(ع) ساری با سلحشوران هشت سال دفاع مقدس دیدار کرد.

به گزارش ایلنا از ساری، محمد تقی حسن زاده مدیرعامل آبفای مازندران درحاشیه این دیدار در جانبازان را به عنوان استوانه های نظام وسند افتخار ملت یاد کرد و افزود: امروز نیز ایثارگران پای ارزش ما ایستاده اند وبه عهد نامه ای که با امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی بستند وفادار هستند.

مدیر عامل آب وفاضلاب مازندران با بیان اینکه جانبازان دخایر پربرکت انقلاب وسند زنده هشت سال دفاع مقدس هستند گفت: جانبازان نزد ملت غیور ایران اسلامی از ارج و قرب والائی برخوردار وسخنان آنان برای مردم حجت است.

وی با اشاره به ارزش ایثار و جانبازی تصریح کرد: ایثار از بارزترین نشانه های انسان مومن است و جانبازان نمونه زنده این خصلت برتر دربرابر دیدگان ما هستند.

حسین زاده با تاکید براینکه دیدار از ایثارگران عرصه های جهاد درراه ارزش های والای انسانی برای هرکسی یک افتخار وبرای ما مسئولان یک وظیفه است افزود: جانبازان وایثارگران می توانند درمحیط خانواده، مساجد و جامعه بعنوان حامیان آب مردم را دعوت به مصرف صحیح آب نموده وهمکاران ما را که همواره تلاش می کنند تا آب را بطور مستمر برای مردم تامین نمایند یاری
کنند.

در پایان این دیدار به منظور تجلیل از رشادتهای جانبازان سرافراز از سوی شرکت آب وفاضلاب مازندران گل و شیرینی به آنان اهداء شد.

امام علی انقلاب ایران اسلامی جامعه خانواده دفاع مقدس رهبر معظم انقلاب اسلامی ملت ایران هشت سال دفاع مقدس ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر