کد خبر: 109437 A

مدیر امور توزیع برق مرکز مازندران خبر داد:

۳۹ هزار و ۶۳۰ مشترک جدید به تعداد مشترکان امور توزیع برق شمال ساری افزوده شده است و تعداد مشترکان به ۱۰۸ هزار و ۲۰۰ مشترک رسید.

مدیر امور توزیع برق مرکز مازندران با بیان اینکه ۳۹ هزار و ۶۳۰ مشترک به تعداد مشترکان امور توزیع برق شمال ساری افزوده شده است، گفت: تعداد مشترکان برق ساری به ۱۰۸ هزار و ۲۰۰ مشترک رسید.

به گزارش ایلنا از ساری، حمیدرضا صدیقی در آیین معارفه مدیر امور توزیع برق شمال ساری به تشریح فعالیت‌های دوره ۶ ساله تصدی امور توزیع برق شمال ساری پرداخت و گفت: در این مدت ۱۱۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۲۳۶ کیلومتر شبکه فشار ضعیف احداث، ۱۷۶ دستگاه پست هوایی، ۹ دستگاه پست زمینی با ظرفیت ۲۸ هزار و ۵۷۶ کیلو ولت امپر و ۴ هزار و ۶۹۸ دستگاه چراغ روشنایی در نقاط مختلف این امور نصب شده است.

مدیر امور توزیع برق مرکز مازندران افزود: در این مدت ۳۹ هزار و ۶۳۰ مشترک به تعداد مشترکان امور توزیع برق شمال ساری افزوده شده است و تعداد مشترکان به ۱۰۸ هزار و ۲۰۰ مشترک رسید.

وی صداقت در کار، امانت، تعامل با دستگاه‌های اجرایی، تکریم ارباب رجوع، تلاش شبانه‌روزی و بی‌منت را از خصوصیات مجموعه امور توزیع برق شمال ساری بیان کرد و از همدلی و همراهی مجموعه شرکت توزیع برق مازندران و کارکنان امور توزیع برق شمال ساری برای پیشبرد کارها قدردانی کرد.

منوچهر جعفری مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران نیز در این مراسم اظهار داشت: هدف از تغییر و تحول سازمانی تسهیل امور، هموار کردن مسیر خدمت، تکریم مخاطب، ضرورت اخلاق‌مداری، ارتقا و حفظ کرامت مردم در نظام اداری، کاربست روش‌های ارائه خدمات شایسته به مردم و افزایش سطح رضایت‌مندی ارباب رجوع است.

وی افزود: نوع نگاه انسان به کار و مسئولیت را از امور مهم اخلاق مطلوب اداری دانست و خاطرنشان کرد: کسی که کار و مسئولیت را امانت و وسیله عزتمندی و سرمایه شکوفایی خویش بداند، از کار کردن احساس رضایت کرده و این امر سبب بهبود اخلاق اداری او می‌شود.

مدیر سابق امور توزیع نیروی برق مرکز استان نیز در حاشیه تودیع و معارفه مدیران امورهای توزیع برق مرکز استان و شمال ساری، تقوا و صبر را بهترین مؤلفه برای دستیابی به گنج زمینی و آسمانی دانست.

میر شریفا ابراهیم نژاد گفت: بالاترین هنر زندگی صبر و مهربانی است، صبر بالاترین هنر و صبوری، ترازوی عقل و نشانه توفیق است.

وی افزود: خودباوری و اعتماد به نفس سبب کرامت و موفقیت انسان می شود و تجربه فوق علم است و انسان توانا، قدر مسلم داناست.

مدیر سابق امور توزیع برق مرکز استان، وقت را مهمترین چیزی که برای انسان با ارزش است معرفی و خاطرنشان کرد: در کارها تلاش کنیم که اتلاف وقت نکنیم.

وی خدمت به خلق را لذتی دانست که سلامتی و شادمانی شخص را تضمین می کند.

ابراهیم نژاد مشکلات را به مرگ و تولد تشبیه کرد و افزود: مشکلات گریبانگیر همه می شود ولی نوعی پیشکش اند، نه بلا و بدبختی، اما نباید گذاشت که مشکل ها بر انسان مسلط و حاکم باشد و انسانهای ضعیف را تسلیم کند زیرا تا زمانیکه انسانها هستند بدون شک، مشکل ها نیز همواره در کمین هستند پس ما باید با تدبیر منطقی و خاص، براین مشکل ها فائق آئیم تا بتوانیم کمال خود را حفظ کنیم.

وی کار و تلاش را اولین پایه وجدانکاری بیان کرد و ادامه داد: آگاهی و تخصص، استحکام عمل، پشتکار، استفاده از فرصت و نشاط کاری پایه های وجدان کاری است و در کارها باید دقت عمل داشته باشیم.

وی انتقادپذیری، اهتمام در حفظ بیت المال، همدردی با دردمندان، مردمداری، احترام به افکار عمومی، مقدم داشتن جلب رضایت عموم بر رضایت خواص، شنیدن دردها، خوشرویی با ارباب رجوع، نرم گویی، مدارا و ملایمت را از خصوصیات یک مدیر و مسئول دانست و یادآور شد: هنگامی می توانیم بگوییم عملکرد درستی داشتیم و فعالیت هایمان به سرانجام خوبی رساندیم که مردم را درک کنیم و به خواست های آنان پاسخ مناسب بدهیم.

وی تصریح کرد: در آخرین روزی که از امور توزیع برق مرکز استان خداحافظی می کنم، مرکز استان دارای ۲۱۹ هزار و ۳۸۰ مشترک، ۱۸۴۷ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۲۲۵۷ کیلومتر شبکه فشار ضعیف، ۴۶۱۴ دستگاه پست هوایی با ظرفیت ۷۰۲ هزار و ۵۴۷ کیلوولت آمپر و ۲۵ هزار و ۲۳۳ دستگاه چراغ روشنایی معابر می باشد و با همدلی، همراهی و انصاف و وجدان کاری و تلاش شبانه روزی مجموعه کارکنان زحمت کش توانستیم توفیقاتی را بدست آوریم.

مدیر امور توزیع برق مرکز استان در مدت ۳۲ سال سابقه کاری خویش مسئولیت هایی همچون: تکنسین برق، مسئول انشعابات، رئیس اداره برق گنبد، سرپرست برق جویبار، رئیس اداره برق مشترکین بهشهر، رئیس اداره طرح و نظارت بهشهر، مسئول فنی برق ساری، معاون فنی امور ساری، مدیر امور برق جویبار، مدیر امور برق نکا، بهشهر و ساری داشت.

مدیر جدید امور توزیع برق شمال ساری نیز در این مراسم بر تحقق اهداف شرکت توزیع برق مازندران در ارائه خدمات شایسته و مطلوب به مردم اشاره کرد و گفت: تکریم ارباب رجوع، تعامل با دستگاه‌های اجرایی، رفع نارسایی‌ها، ارائه سرویس مطلوب و سریع از سری مواردی است که باید مورد توجه جدی در خدمات‌رسانی قرار گیرد.

سید کاظم حسینی با اشاره به اینکه مهندسی کارها، کاهش خاموشی، استفاده از فن‌آوری‌های نوین و توجه ویژه به تعمیرات پیشگیرانه از مواردی است که در ارائه خدمات توجه شود، تصریح کرد: تلاش برای وصول درآمد، توجه ویژه به بخش مهندس توزیع، کاهش تلفات، کاهش طول فیدر ۲۰ کیلو ولت و فشار ضعیف و پایداری شبکه، تعدیل روشنایی معابر، برقدار کردن چاه‌های محوری، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های فرسوده شهری و روستایی را از برنامه‌های دوره تصدی امور توزیع برق شمال ساری عنوان کرد.

در این مراسم حمیدرضا صدیقی به عنوان مدیر امور توزیع برق مرکز مازندران، سید کاظم حسینی به عنوان مدیر امور توزیع برق شمال ساری، یدالله میرزاجانی به سمت رئیس اداره برق کیاسر و روح الله زمانی به سمت رئیس اداره بهره‌برداری امور توزیع برق جنوب ساری انتخاب و معرفی شدند.

اعتماد به نفس برق تودیع و معارفه دستگاه های اجرایی روشنایی شهری و روستایی مرگ معارفه ساری هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر