کد خبر: 109439 A

جانشین فرمانده انتظامی مازندران خبرداد:

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف بیش از ۹۰۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر در شش ماهه ابتدای سال جاری در سطح استان خبر داد.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف بیش از ۹۰۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر در شش ماهه ابتدای سال جاری در سطح استان خبر داد.
به گزارش ایلنا از ساری، به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ «روح الامین قاسمی» با اعلام این خبر افزود: در راستای مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر، از ابتدای سال جاری تا کنون، ماموران انتظامی این فرماندهی و پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام چندین مرحله طرح امنیتی و انتظامی موفق شدند، بیش از ۹۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر را در سطح استان کشف و ضبط کنند.

وی تصریح کرد: از مجموع این مواد بیش از ۳۰۰ کیلو گرم تریاک و مابقی از انواع دیگر و مواد مخدر صنعتی بوده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام ۲۱ باند تهیه وتوزیع مواد مخدر در طرح‌های عملیاتی پلیس در شش ماهه ابتدای سال جاری خبرداد و افزود: دراین ارتباط تعداد زیادی از مته‌مان به موادمخدر و معتادان تابلو شناسائی و دستگیر شدند.

سرهنگ قاسمی اظهار داشت: در راستای پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز از لوثقاچاقچیان موادمخدر و معتادان تابلو در شش ماه امسال مناطق آلوده و جرم خیز در سطح استان شناسائی و با حکم قضائی پاکسازی شد.

وی افزود: در این ارتباط اقدامات امنیتی و انتظامی خوبی دراین ارتباط صورت گرفت که مورد استقبال مردم و مسئولان قرار گرفت.

این مقام انتظامی همچنین از توقیف ۴۶۹ دستگاه خودرو و موتور سیکلت در این ارتباط خبر داد و افزود: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

پلیس مبارزه با مواد مخدر جرم خودرو فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی استان کشف و ضبط مرگ مواد مخدر مازندران ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر