کد خبر: 109459 A

رئیس اداره راه و شهرسازی قائمشهر:

محور ارتباطی جاده نظامی بدلیل وجود روستاهای متعدد و راه ارتباطی مردم قائمشهر با سوادکوه شمالی جزء یکی از پر تردد ترین محورهای فرعی استان به شمار می رود.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر از ایمن سازی " جاده نظامی " این شهرستان با هدف افزایش ضریب ایمنی در قالب نصب نیوجرسی، خط کشی و نصب انواع علائم خبر داد.

به گزارش ایلنا از قائمشهر، محمد مهدی خناری ضمن اعلام این خبر گفت: یکی از اهداف راه و شهرسازی استان ایمن سازی محورها جهت تامین سلامت کاربران جاده ای است.

وی در ادامه به محور ارتباطی " جاده نظامی " اشاره و عنوان کرد: محور مذکور بدلیل وجود مواهب طبیعی(کوه، جنگل)، استقرار مراکز دانشگاهی و صنعتی، وجود روستاهای متعدد و راه ارتباطی مردم قائمشهر با سوادکوه شمالی جزء یکی از پر تردد ترین محورهای فرعی استان به شمار می رود.

خناری اظهار داشت: به دلیل موارد فوق از سال ۱۳۸۸ عملیات تعریض و چهار خطه شدن این محور در دستور کار قرارگرفته که تا به امروز عملیات اجرایی ده کیلومتر از مسیر به اتمام رسیده و در مرحله اجرای آسفالت است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر در خصوص ایمن سازی محور فوق عنوان کرد: نصب نیوجرسی، اجرای خط کشی، نصب علائم و تابلوهای ایمنی، نصب چراغ های چشمک زن، نصب چشم گربه ای تنها بخشی از اقدامات و فعالیتهای ایمنی این اداره در سطح محور مذکور است.

اداره راه و شهرسازی جاده جنگل راه و شهرسازی استان سلامت گربه نظامی قائمشهر محور ایمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر