کد خبر: 109506 A

قالب ۳۸۰ کاروان صورت می گیرد؛

امسال در قالب درس آمادگی، ۳۸۰ کاروان از دانش آموزان دختر و پسر به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام خواهند شد.

امسال در قالب درس آمادگی، ۳۸۰ کاروان از دانش آموزان دختر و پسر به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام خواهند شد.

به گزارش ایلنا از ساری، حسین کمالی در حاشیه جلسه کمیته اجرایی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان که با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا اظهار داشت: انتقال فرهنگ و آموزه های دفاع مقدس، از جمله ماموریت های مهم و تاثیرگذار آموزش و پرورش به شمار می آید.

وی بیان این که ۱۷ هزار و ۱۰۲ دانش آموز دختر و پسر به مناطق عملیاتی جنوب و غرب اعزام می شوند خاطرنشان کرد: هشت سال دفاع شرافتمندانه و عزت آفرین ملت ما و به ویژه نقش آفرینی پرشور فرهنگیان و دانش آموزان در این حماسه ماندگار، همواره در خاطره ها زنده خواهد ماند. لذا وظیفه خود می دانیم تا با تدابیر و مدیریت لازم، در اعزام کاروان دانش آموزی راهیان نور برنامه ریزی مناسب انجام دهیم.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران با بیان این که لحظات فراگیری درس آمادگی در دبیرستان ها، فرصت مناسبی برای پرداختن به نمادهای ارزشی انقلاب اسلامی است افزود: در قالب این درس ۳۸۰ کاروان از دانش آموزان مازندران به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام خواهند شد.

وی ضمن تشریح برنامه های ویژه این کاروان ها گفت: مرحله نخست اعزام از تاریخ ۱۲/۷ / ۹۲ تا ۱۹/۷ / ۹۲ انجام می گیرد و ۱۸۰۰نفر از دانش آموزان پسر از مناطق عملیاتی غرب ایران بازدید خواهند کرد و در مرحله دوم که از تاریخ ۲۱/۷ / ۹۲ آغاز می شود و در تاریخ ۲/۸ / ۹۲ پایان می یابد، با حضور ۲۴۰۵ دانش آموز پسر به مقصد منطقه جنوب صورت خواهد پذیرفت.

آموزش و پرورش انقلاب اسلامی ایران حسین کمالی دانش آموز دانش آموزان کربلا مناطق عملیاتی جنوب هشت سال دفاع ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر