کد خبر: 109527 A

۱۱ آبان ماه سال جاری؛

همایش ارتباطات غیرکلامی با حضور استاد علی بیدار مغز در آبان ماه امسال برگزار می شود.

دبیر همایش ارتباطات غیرکلامی، گفت: همایش ارتباطات غیرکلامی با حضور استاد علی بیدار مغز در آبان ماه امسال برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از ساری، علی فرح آبادی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: انسان موجودی اجتماعی بوده و ارتباط ضرورت جدایی ناپذیر زندگی انسان است.

وی ادامه داد: در دنیایی که بیش از ۷۵ درصد وقت خود را صرف ارتباط با دیگران می کنیم و ابزارهای تکنولوژی هر روز ارتباطات را وسیع تر و فرصت های آن را افزایش می دهند مهارت برقراری ارتباطات بسیار اثر بخش و تعیین کننده است.

دبیر همایش ارتباطات غیرکلامی با بیان اینکه ارتباطات انسانی به ۲ صورت شفاهی و با بیان کلمات و دیگری به شکل غیر کلام انجام می شود گفت: ارتباطات شفاهی تنها ۷ درصد کل پیام را تشکیل می دهد و این میزان نمی تواند همه نیات ما را برآورده سازد، بنابراین برای ارتباط مؤثر باید تمامی ابزارهای ارتباط به کار گیری شود.

فرح آبادی با اشاره به اینکه آشنایی با انواع ارتباطات غیر کلامی، یک ضرورت تردید ناپذیر است، گفت: سلطه بر تفسیر و تعبیر، به صاحبان این مهارت، کمک خواهد کرد تا در ارتباطات خود با دیگران، از یک سو هنرمندانه ‎تر رفتار کنند و از سوی دیگر مقاصد آشکار و پنهان دیگران را بهتر دریابند و با بهره ‎برداری از این مهارت، بهتر پاسخ داده و عکس العمل نشان دهند.

وی از برگزاری همایش «ارتباطات غیر کلامی» با سخنرانی استاد علی محمد بیدار مغز مدرس تشریفات کاربردی، مربی فن بیان، مفسر زبان بدن و وجهه ساز و مدیر کل اسبق تشریفات نمایندگی ایران در سازمان ملل خبر داد و گفت: این همایش با هدف توانمند سازی افراد در بکار گیری استراتژی های ارتباطی نفوذ و اثرگذاری بر مخاطب آموزش مهارت های تکنیکی ارتباطات غیر کلامی اثر بخش و مهندسی روابط انسانی در ۱۱ آبان ماه سال جاری در ساری برگزار می شود.

ایران سازمان ملل مغز ساری همایش مهارت جاری ارتباطات آبان غیرکلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر