کد خبر: 109586 A

برای حضور در لیگ برتر؛

تیم خونه به خونه بابل عنوان امید اول مازندران برای قهرمانی در لیگ برتر امسال است و از همه توان برای رسیدن به این افتخار استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه ورزشی خونه به خونه بابل گفت: با نظر اعضای کادر فنی، کشتی گیران این تیم برای حضور در لیگ بر‌تر کشور، قرار خود را با این تیم نهایی کردند.

به گزارش ایلنا از ساری، قاسم حسن‌زاده اظهار داشت: تیم خونه به خونه بابل عنوان امید اول مازندران برای قهرمانی در لیگ بر‌تر امسال است و از همه توان برای رسیدن به این افتخار استفاده خواهیم کرد.

وی بیان داشت: رضا یزدانی به عنوان شاخص‌ترین عضو و سرمربی تیم خونه به خونه قرارداد خود را ثبت کرد و «محمود اسماعیل‌پور» و «سعید نیستانی به عنوان دیگر اعضای کادر فنی، در کنار یزدانی حضور خواهند داشت.

مدیرعامل باشگاه ورزشی خونه به خونه بابل افزود: مهران رضا‌زاده و فرهاد جلایی در وزن ۵۵ کیلوگرم، عباس دباغی و بهنام احسان‌پور در وزن۶۰کیلوگرم،» محمد نادری در وزن ۶۶ کیلوگرم، حسن طهماسبی و صادق گودرزی در وزن ۷۴ کیلوگرم، محمد حسین محمدیان و میثم مصطفی جوکار در وزن ۸۴ کیلوگرم، حامد طالبی زرین کمرو جعفر دلیری در وزن ۹۶ کیلوگرم و «طا‌ها آکگول کشتی گیر ترکیه‌ای و سید ساجد جلالی و رضا موسوی در وزن ۱۲۰ کیلوگرم، کیلوگرم نفراتی هستند که به طور حتم برای خونه به خونه بابل در فصل جدید به روی تشک می‌روند.

حسن‌زاده ادامه داد: همچنین عبدالسلام گادیسوف کشتی گیر نامدار روس در وزن ۹۶ کیلوگرم هم توافقات مقدماتی را با تیم خونه به خونه انجام داده و به زودی قرارداد خود را منعقد خواهد کرد.

ترکیه شاخص کشتی لیگ برتر وزن کیلوگرم ساری بابل خونه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر